Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı N.Kurtulmuş:
“Aynası İştir Kişinin Lafa Bakılmaz”
 
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası yeni hizmet binasına “hayırlı olsun” ziyareti gerçekleştiren Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Numan Kurtulmuş, Elazığ TSO’da yaptığı değerlendirmede, Oda Yönetimini kutlayarak, “Elazığ’a yapmış olduğunuz hizmetleriniz için sizleri kutluyorum. ‘Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz’ sözünden hareketle çok lafa gerek yok, içinde bulunduğumuz bu mekan hizmet kaliteniz ve başarınızı zaten gösteriyor” dedi.
 
Elazığ Valisi Muammer Erol, Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, Ak Parti Milletvekilleri Zülfü Demirbağ, Av.Şuay Alpay, Faruk Septioğlu ve Sermin Balık ile birlikte AK Parti yönetim organ temsilcileri ve kalabalık bir ekiple Elazığ TSO’ya gelen Kurtulmuş’u, Oda yeni hizmet binası girişinde Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Yönetim ve Meclis Üyeleri ile işadamları karşıladı.
 
Elazığ’a ve Üyelerimize Önemli Hizmetler Yaptık
Elazığ TSO Başkanlık makamında ağırlanan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Numan Kurtulmuş’a kısa bir değerlendirme yapan Başkan Ali Şekerdağ, 2009-2012 dönemi hakkında kısa bir değerlendirme yaparak, “Sayın Genel Başkan Yardımcım öncelikle sizleri Odamızda ağırlamaktan duyduğum büyük memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Bir talep makamı olan Odamız 2009-2012 döneminde ilimiz ve üyelerimiz için önemli faaliyetler yapmıştır. Bu dönemde Sayın Cumhurbaşkanımız, Sayın Başbakanımız çok sayıda Bakanımız ve ilgili diğer kurumlarla istişareler yapılmış ve bu makamlara brifingler verilmek suretiyle taleplerimiz iletilmiştir. Yaklaşık 3 bin kişiye mesleki eğitim verilmiştir. İçinde bulunduğumuz bu hizmet binası üyelerimize ve Elazığ’a kazandırılmıştır. Bütçe imkanlarımız doğrultusunda sosyal, kültürel, ekonomik ve sportik her etkinliğin içerisinde yer alınmıştır. Yaklaşık 15 bin kişiye günün şartlarına uygun konularda bilgilendirmeler ve eğitimler verilmiştir. Zatı alinizle daha önce eski mekanımızda yapmış olduğumuz bir toplantıda olduğu gibi ilimizin her meselesi siyaset kurumu ile paylaşılmış ve bunlardan çok büyük bir kısmı çözülmüştür. Kısacası verimli bir hizmet dönemini geride bıraktık. İnşallah bizlerde sizler gibi insanımıza ve ülkemize hizmet etmek istiyoruz” dedi.
 
“Aynası İştir Kişinin Lafa Bakılmaz”
Başkan Şekerdağ’ın yaptığı konuşmanın ardından bir değerlendirme yapan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Numan Kurtulmuş, Ziya Paşa’nın meşhur sözünü anımsatarak, “Ben sizleri ve Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası yönetimini kutluyorum. ‘Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz’ icraatınız ortada. Elazığ çok güzel bir eser kanmış. Ara eleman ihtiyacı ve toplumun ihtiyaç duymuş olduğu bilgilendirmeler gibi bir çok alanda önemli hizmetler verilmiş. Sivil Toplum Kuruluşları ve Odalar artık kalkınma ve gelişmişlikte önemli roller üstleniyorlar. Bu anlamda Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası, Elazığ için çok büyük bir değer ifade ediyor. Elazığ bu hizmetler ile bölgede zaten hemen fark ediliyor. Bu da sizlerin çok değerli çalışma ve girişimleriyle oluyor. Bu anlamda sizleri bir kez daha kutluyor başarılı çalışmalarınızın devamını temenni ediyorum” dedi.
 
 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1806 defa okundu.
Ekleme Tarihi :4.1.2013 18:09:53
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.