Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Elazığ TSO Yeni Binasında
 
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni hizmet binası tamamlandı. 2 bloktan oluşan yeni hizmet binası akıllı bina modeliyle inşa edildi. Odamız, 24 Aralık Pazartesi gününden itibaren yeni binasında hizmete başlamıştır.
 
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın, akıllı bina modeliyle inşa edilen yeni hizmet binasının yapımı tamamlandı. 2011 yılında temeli atılan yeni bina hizmete hazır hale getirildi. ETSO Başkanı Ali ŞEKERDAĞ, daha önce yaptığı açıklamalarda hedeflerinin 2012 Aralık ayında yeni hizmet binasına taşınmak olduğunu duyurmuştu.
Kurban Kesildi
Yeni Hizmet Binasının açılışı kurban kesilerek yapıldı. Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri ÖNAL, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali ŞEKERDAĞ, Elazığ TSO Meclis Üyeleri ve Odamız Üyelerinin katılımı ile yapılan kurban kesim töreninin ardından Odamız hizmete başladı.
Üyelerden Memnuniyet
24 Aralık 2012 tarihi itibarı ile Yeni Hizmet Binasına gelerek işlemlerini yaptıran Odamız Üyeleri Elazığ TSO Yönetimine teşekkür ederek, "Elazığ'a yakışır bir mekanda, son derece modern ve ulaşım sorunu olmayan, ilin imajını olumlu etkileyen bu eser için tüm emeği geçenleri kutluyoruz" şeklinde değerlendirmede bulundular.
 
Başkan'dan Değerlendirme:
Yeni hizmet binasının açılışının ardından medya mensuplarına bir değerlendirmede bulunan Başkan Ali ŞEKERDAĞ; 92 yıllık Oda tarihinde çok önemli bir esere imza attıklarını belerterek, "4 yıllık hizmet dönemimizde içinde bulunduğumuz bu yapıyı fiili 8 ay gibi bir çalışma süresiyle Elazığ'a ve Üyelerimize kazandırdık. Bu eser 92 yıllık Oda tarihimiz içerisinde unutulmaz ve büyük bir hizmet olmuştur. Bu eserin gerçek sahibi ve mimarı Oda üyeleridir. Çünkü, 2009 yılında bize güvenerek Oda yönetimini 4 yıllığına teslim ettiler. Bu dönemi çok iyi değerlendirdik ve tüm hizmet istatistikleri bakımından unutulmaz bir 4 yıla imza attık. İçinde bulunduğumuz bu madern yapı da kısa sürede tamamlanmış ve hizmete açılmıştır. Üyelerimize ve halkımıza hayırlı olsun" dedi.
Bu haber 2129 defa okundu.
Ekleme Tarihi :31.12.2012 10:41:14
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.