Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
UMEM Istihdam Projesi‏
 
TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesinin; Sigorta Acentelerine nitelikli ve ekonomik iş gücü kazandırılmasını teminen yapmış olduğu çalışmalar çerçevesinde, Sigorta Acentesi nezdinde çalışacak; “teknik personel” “hayat grubu teknik personelleri” ve “bireysel emeklilik aracılarının” Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB), Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ) işbirliğinde hayata geçirilen Uzmanlaşmış Meslek Edindirme Merkezleri (UMEM) BECERİ’10 Projesi kapsamına alınması öngörülmektedir.
 
Anılan proje kapsamında istihdam edilecek 18-29 yaş arası erkekler ve yaştan bağımsız kadınlar için 42 ay süreyle, 30 yaş üstü erkekler için 30 ay süreyle sigorta primi işveren payı ödemeleri kamu kaynaklarından karşılanacaktır. Ayrıca staj döneminde, yanında staj yapılan Sigorta Acentesine hiçbir mali külfet yansıtılmayacaktır.
 
Sizlerden gelecek talep doğrultusunda kurs açılacak iller belirlenecek olup, söz konusu projeden faydalanmak isteyen Sigorta Acentelerinin, aşağıdaki linkten elde edecekleri talep formunu düzenleyerek, ilgili Ticaret/Ticaret ve Sanayi Odalarına teslim etmesi gerekmektedir.
Önemle duyurulur.
 
Talep Formu…
 
Not: Kursların 2 ay teorik, 4 ay staj şeklinde düzenlenmesi ve eğitim programının Sigorta Acentelerinin ihtiyaçları çerçevesinde oluşturulması planlanmaktadır. Yanınızda staj yapacak çalışan adayını belirleme hakkınız bulunmaktadır
 
Bu haber 1605 defa okundu.
Ekleme Tarihi :13.12.2012 15:54:54
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.