Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Balık: Elazığ TSO’yu kutluyorum
Odamızı ziyaret eden Elazığ Ak Parti Milletvekili Sermin Balık, Başkan Ali Şekerdağ ile makamında bir görüşme yaptı. Elazığ TSO’nun çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Balık, Odanın çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek, başarılı çalışmaları nedeniyle Başkan Şekerdağ’ı tebrik etti.
Balık yaptığı değerlendirmede, “Talep makamı olan Elazığ TSO girişimleri ve başarılı çalışmaları ile örnek bir kurum olarak dikkat çekiyor. Bir sivil toplum kuruluşunun yapması gereken ve kendisinden beklenen bir duruş sergiliyor. İlin kalkınma ve gelişmesi hususunda ve başta üyeleri olmak üzere tüm toplumu yakından ilgilendiren her konuda bizimle sürekli olarak iletişim kuruyor. Vekil olarak bizim tüm sivil toplum kuruluşlardan beklentimiz budur. Elazığ TSO’nun bu girişimleri bizlerin elini güçlendiriyor. Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum. Bu nedenle sizleri ziyaret ediyorum” dedi.
Başkan Şekerdağ’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Sizler gibi bizlerde seçilmiş ve toplumun beklentileri olan insanlarız. Görev yaptığımız süre içerisinde elimizden geldiği ve gücümüzün yettiği kadar üyelerimize ve ilimize hizmet etmenin gayreti içerisindeyiz. Nazik ziyaretiniz ve destekleriniz bizlerin çalışmalarına güç veriyor. İletmiş olduğumuz tüm sorunlarımıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ediyor bizlerde sizlere başarılar diliyoruz” dedi.
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası
Bu haber 2185 defa okundu.
Ekleme Tarihi :27.11.2012 08:55:53
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.