Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
ONUR AİR’İN YENİ UÇUŞ ROTASI ELAZIĞ
Onur Air, Doğu Anadolu’nun merkezi Elazığ’a tarifeli uçuşlara başlıyor. Onur Air’in yurt içindeki 13. uçuş noktası olan Elazığ’a seferler, Atatürk Havalimanı’ndan haftanın her günü karşılıklı olarak yapılacak. 22 Kasım günü başlayacak Elazığ uçuşların biletleri her şey dahil 62 TL’den başlayan fiyatlarla satışa açıldı. Uygun fiyat stratejisiyle Elazığ ve çevresindeki illere de hizmet verilmesi amaçlanan uçuşlar, satışa açıldığı andan itibaren yoğun ilgiyle karşılandı.
 
Onur Air Yönetim Kurulu Elazığ’a Geliyor
22 Kasım’da gerçekleşecek ilk uçuşta Onur Air İç Hatlar Müdürü Nasuh Çetin ve Yönetim Kurulu Üyeleri Elazığ’a gelecekler. Elazığ Valisi Muammer Erol, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ ve ilde bazı ziyaretler gerçekleştirecek olan Onur Air yöneticileri aynı gün Elazığ’dan ayırılacaklar.
Gül: Elazığ’a Önemli Bir Hizmet Kazandırıldı
Elazığ Bölgesi Distribütörü Turizm ve Seyhat Acentesi Gülasya Firması Yöneticisi İbrahim Gül, Odamızı ziyaret ederek Onur Air’in Elazığ’a uçuşlar başlatması hususunda Elazığ TSO’nun desteklerine teşekkür etti. Gül, Başkan Şekerdağ’la yaptığı görüşmede uçuşlar hakkında bilgiler vererek, “Sayın Valimize ve Sayın Başkanımıza Elazığ’a böyle önemli bir hizmet kazandırılmasında gösterdikleri katkı nedeniyle teşekkür etmek için bu ziyareti gerçekleştiriyorum. Tüm halkımızla birlikte Elazığ iş dünyası Onur Air ile İstanbul’a direk uçuşlarla bu hizmete kavuşmuş durumda. Gülasya firması olarak ilimize ve bölgemize en iyi hizmeti vermenin gayretinde olacağız”dedi.
Şekerdağ: Ulaşımda Elazığ Artık Bölgenin Merkezi
Ziyarette bir değerlendirme yapan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’da Onur Air firmasının hava ulaşımında önemli bir konumda olduğunu ifade ederek, “Gülasya firmasının başlatmış olduğu çalışmayı canı gönülden destekleyerek bu hizmeti Elazığ’a kazandırdık. Elazığ yeni havalimanı ve pisti ile artık bölgenin merkezi noktasına geldi. Ulaşım anlamında öne çıkan Elazığ’ın yerli ve yabancı havayolu firmaları ile potansiyelini yükseltmesi en büyük arzumuz. Bu anlamda Onur Air Yöneticilerine talebimize olumlu karşılık verdikleri için teşekkür ediyorum. Gülasya firmasını da girişimleri nedeniyle kutluyorum. Elazığımıza ve halkımıza hayırlı olsun”dedi.
Haftanın Hergünü Uçuş
Onur Air’in Elazığ uçuşları ;
İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan hafta içi her gün saat 16:25’te,
Cumartesi günleri 16:40’ta ve Pazar günleri 15:45’te düzenlenecek.
Uçuşlar, Elazığ Havalimanı’ndan İstanbul’a ise hafta içi her gün saat 19:00’da,
Cumartesi günleri 19:25’te ve Pazar günleri 18:40’ta gerçekleşecek
 
 
ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI
Bu haber 2050 defa okundu.
Ekleme Tarihi :12.11.2012 11:11:07
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.