Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Rektör Demirdağ Odamızı Ziyaret Etti
Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ Odamızı ziyaret ederek Başkan Ali Şekerdağ ve Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Gökçe ile sohbet etti.
Demirdağ ziyaret amacı hakkında yaptığı değerlendirmede, “Üniversitemizde son derece demokratik ve olgun bir ortamda yapılan rektörlük seçimlerinin ardından Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali Şekerdağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri bizleri ziyaret ederek başarı dileklerinde bulunmuşlardır. Sayın Başkan, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile Üniversitenin il için önemi üzerinde durmuş ve müşterek her türlü çalışmaya açık olduklarını ifade ederek, bizlere çok büyük bir güç vermişlerdir. Sayın Başkan ve Yönetim Kurulunun bu nazik ziyareti ve desteğinin ardından bir iadeyi ziyarette bulunarak teşekkür etmek amacıyla bugün Elazığ TSO’dayız. Bizleri kabul ederek yakın ilgi gösterdikleri için bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.
Üniversite Elazığ İçin Büyük Önem Taşıyor
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’da Fırat Üniversitesi’nin Elazığ için çok büyük bir değer ifade ettiğini belirterek, “Elazığ ilinin güçlü yönlerini tespit ederken ilk sıralarda üniversitenin varlığı geliyor. Üniversite sadece nitelikli insan gücü yetiştirmenin yanı sıra şehrin sosyo, kültürel ve ekonomik yapısını da etkiliyor. Dolayısı ile Ülkemizin en köklü üniversitelerinden biri olan Fırat Üniversitesi ilimiz açısından en önemli kurumların başında gelmektedir. Oda olarak üniversitenin gelişmesi, öğrenci ve bölüm sayısının artması, şehrin gelişimine katkı sağlaması adına bugüne kadar tam destek verdik ve bir çok projede müşterek hareket ettik. Aynı duruşumuz devam edecek ve bundan sonra da daha büyük çalışmaları inşallah üniversitemizle birlikte gerçekleştireceğiz. Sayın Hocama bu nazik ziyareti nedeniyle teşekkür ediyor, ekibiyle birlikte başarılarını temenni ediyorum”dedi.
ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI
Bu haber 1603 defa okundu.
Ekleme Tarihi :7.11.2012 09:52:03
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.