Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
YİMPAŞ İNŞAATINDA MUTLU SON
 
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın uzun süredir üzerinde durduğu ve başta Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’e sunduğu Yimpaş İnşaatının SGK Genel Müdürlüğü’ne devri konusu Elazığ Milletvekillerinin de yoğun takibi sonucu gerçekleşti.
 
Elazığ TSOYönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, şehrin imajını olumsuz etkileyen ve yıllardır izbe bir görünüm ile metruk bir alan oluşturan Yimpaş İnşaatının Elazığ’a kazandırılmasından duyduğu büyük memnuniyeti ifade etti.
Başkan Şekerdağ konuyla ilgili değerlendirmesinde, “İlimizin önemli bir bölgesinin kalkınma ve gelişmesini yıllardır olumsuz etkileyen ve çevre halkının da huzurlu bir ortamda yaşamasına engel teşkil eden bu metruk alanın Elazığ’a kazandırılması ilimiz adına önemli bir hizmet olmuştur. Sayın Bakanımız Faruk Çelik’e konuyu iki kez götürerek ayrıca Odamızda düzenlenen toplantıda da konuyu gündeme getirerek çözüm talebinde bulunmuştuk. Sayın Bakanımızın konuya olan duyarlılığına ve ilimiz milletvekillerine konunun takibi noktasında desteklerinden ötürü teşekkür ediyoruz.
İzbe haldeki inşaat SGK tarafından kısa sürede tamamlanarak sadece Elazığ’a değil tüm bölgeye hizmet verecek bir yapıda planlanarak modern görünümü ile Elazığ’a kazandırılacak ve çevresinin de gelişimine olumlu katkı sağlayacaktır. Elazığ’ın gündeminde olan bu konuyu sorun olmaktan çıkaran Sayın Bakanımıza teşekkür eder, Elazığ’a hayırlı olmasını dilerim” dedi.
 
ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI
 
Bu haber 1778 defa okundu.
Ekleme Tarihi :30.10.2012 15:46:30
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.