Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
ELAZIĞ TSO’DA BAYRAMLAŞMA
 
Elazığ TSO’da geleneksel hale getirilen bayramlaşma Kurban Bayramı’nda da sürdürülerek Oda Yönetim Organları ile üyelerimiz Meclis Toplantı Salonunda bir araya geldi.
 
“Kimseye diklenmedik, dik duruşumuzdan taviz vermedik”
Bayramlaşma vesilesiyle bir araya gelen Üyelerimize teşekkür eden Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ; bayramların birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışmanın en güzel örneği olduğunu ifade etti. Başkan Şekerdağ konuşmasında, “Oda yönetiminde 8. Bayram kutlamasını siz çok değerli üyelerimizle birlikte Odamızda gerçekleştiriyoruz. Geleneksel hale getirdiğimiz bu birliktelikle Odamızda çok ciddi manada bir zihniyet değişimi de gerçekleştirdik. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası tüm yönetim organları ve çalışanları ile birlikte tüm toplumun artık çok rahat ulaşabildiği, kapısının herkese açık olduğu, hizmetin adil ve eşit götürüldüğü, kimseye diklenmeyen ancak dik duruşundan taviz vermeyen, halkın sesi olan, riyaya, harama, çıkar ve menfaate asla bulaşmayan bir bakış açısıyla yönettik. İnşallah siz çok değerli üyelerimizin destek ve katılımı ile bu anlayışla hizmetlerimizi devam ettireceğiz. Elazığ gerçekten yönetim anlamında çok ciddi zaafiyetler yaşamış bir il.
Bizim ekip olarak yeniden Elazığ TSO yönetimine talip olmamızın temelinde bu yönetim zaafiyetlerini ortadan kaldırarak, Elazığ’ı kalkınma ve gelişmişlikte hak ettiği noktaya taşımak bulunmaktadır. Yönetimde bulunduğumuz bu 4 yıllık dönemde Elazığ TSO gerçekleştirdiği hizmet ve projelerle yılın Odası seçilmiş ve Türkiye genelinde ses getirmeyi başarmış bir Odadır. Hizmet çıtasını sürekli yükselterek bu başarıyı tüm yönetim organlarımız, çalışanlarımız ve üyelerimizin destekleriyle elde ettik.
Bir dönem daha bu başarılı hizmetleri devam ettirerek Elazığ’da, kurumlar arası diyalogları artırarak, toplumun özlemini duyduğu hizmetlerin ilimize kazandırılmasına vesile olmak istiyoruz. Makamlar ve mevkiler Yüce Allah’ın takdiridir. Bizler makam için bir hırs içerisinde değiliz. Nasip ise bir dönem daha hizmet etmek istiyoruz. Bu vesile ile, ben burada olan ve olmayan tüm üyelerimizin Kurban Bayramını kutlar, sağlık, mutluluk ve esenliklerle nice bayramlar dilerim” dedi.

 
“Temsilde etkili olduk”
Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal’da yaptığı değerlendirmede Elazığ TSO’nun il ve ülke genelinde etkili bir temsil yaptığına dikkat çekerek, “Sayın Başkanın ifade ettiği gibi Elazığ TSO bu hizmet döneminde ülke genelinde dikkat çeken bir Oda hüviyetine kavuşmuştur. Yapmış olduğumuz başarılı çalışmalar ve ülke gündemi ve iş dünyasını yakından ilgilendiren konulara olan duyarlılığımız neticesinde bölgeyi temsil eden Oda konumuna geldik. Bu başarı şüphesiz bizlere çok büyük bir destek veren üyelerimizle elde edilmiştir. Bu başarıların devamı noktasında Üyelerimize ve Elazığ’a bir dönem daha hizmet vermenin heyecanı içerisindeyiz. Bu güzel günde sizlerle birlikte olmaktan çok büyük bir mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Şahsınızda tüm üyelerimizin bayramını kutluyor, nice güzel günler ve bayramlar temenni ediyorum” dedi.
 
“Elazığ TSO’nun farkını hissediyoruz”
Elazığ Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nuran Tekocak’ta yaptığı değerlendirmede, TOBB öncülüğünde bugüne kadar çok sayıda etkinlik yapıldığını Elazığ Kadın Girişimciler Kurulu olarak katıldıkları bu toplantılarda Elazığ TSO’nun farkını gördüklerini belirterek, “Ben içtenlikle başta Sayın Başkanımız olmak üzere tüm Oda Yönetimine ve çalışanlarına Kadın Girişimciler Kurulu olarak teşekkürlerimi sunuyoruz. Çünkü, bizlere çok büyük bir değer veriliyor. Getirdiğimiz her proje çok büyük bir destek görüyor. Bunu gittiğimiz toplantılarda görüyoruz. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası kalbi duygularımla söylüyorum çok iyi yönetiliyor. Ben buranın bir üyesi olarak hepinize teşekkür ediyorum. Bayram vesilesiyle bugün burada toplandık ve bunları söyleme imkanı bulduk. Şunu iyi biliyorum önümüzdeki dönem içerisinde çok daha başarılı hizmetler Elazığ ve Oda üyelerini bekliyor. Hepinizin bayramını kutlar, saygılar sunarım” dedi.
Bu haber 1830 defa okundu.
Ekleme Tarihi :28.10.2012 12:23:43
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.