Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
BAŞBAKAN  ELAZIĞ’A GELİYOR
Tüm Üyelerimizi Açılış Programına Davet Ediyoruz
 
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 20 Ekim Cumartesi günü Elazığ’a gelerek, Elazığ yeni Havalimanının açılış törenine katılacağını belirterek, Elazığ adına büyük bir önem taşıyan Elazığ Havalimanı açılış törenine tüm Üyelerimizin katılması çağrısında bulundu.
Başkan Şekerdağ, Başbakan Erdoğan’ı, Elazığ’da ağırlayacak olmanın  mutluluğu içerisinde olduklarını belirterek; “Yapımı tamamlanan Elazığ Havalimanı üst yapı ve terminal binasının açılışı 20 Ekim 2012 Cumartesi Günü Saat: 12.00’da Sayın Başbakanımız tarafından yapılacaktır. Açılışı çok sayıda bakan ve milletvekillerimizle birlikte vatandaşlarımız da katılacaktır.
Bilindiği gibi 2009 yılında açılışı yine Sayın Başbakanımız tarafından yapılan Elazığ Havalimanı yeni pisti, terminal binasının yapılması ile birlikte daha büyük bir önem taşımaktadır. Çünkü, Elazığ havalimanı bölgemizdeki tek sivil hava limanı olma özelliğini taşımaktadır. Elazığ adına böylesine önemli bir yatırımı gerçekleştiren ve ilin kalkınma ve gelişmesi adına önemli bir avantaj sağlayan Sayın Başbakanımıza ve tüm emeği geçenlere Elazığ iş dünyası adına kalbi teşekkür ve şükranlarımızı arz ediyoruz. Tüm Üyelerimizin havalimanı açılışına katılarak bu önemli yatırımı Elazığ’a kazandıran Sayın Başbakan’a teşekkürlerini göstermelerini bekliyoruz. Bu düşüncelerle tüm üyelerimizi ve halkımızı Sayın Başbakanımızı karşılamaya ve açılış törenine katılmak üzere yeni hava limanına davet ediyoruz” dedi.
 
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası
Bu haber 1536 defa okundu.
Ekleme Tarihi :18.10.2012 19:59:12
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.