Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Elazığ TSE’de Temsilciliğine Atama Yapıldı
 
Elazığ TSObünyesinde hizmetlerini devam ettiren TSEMahalli Temsilciliği’ne eleman atanması için Odamızın yoğun girişimleri neticesinde TSE Genel Başkanlığı tarafından Ankara KalibrasyonGurup Başkanlığı’ndan Bahadır Aksoy’un atandığı bildirilmiştir.
 
Elazığ TSOYönetim Kurulu Başkanı ve TSEÜst Kurul Delegesi Ali Şekerdağ, TSE YönetimKurulu’na teşekkür ederek, “Ülkemizde TSE’nin yeniden yapılandırılması kapsamında bazı temsilciliklerin başka illere bağlandığı ve bilgilerini almaktayız. Elazığ ilinde bulunan TSEMahalli Temsilciliğimiz Elazığ’la birlikte Tunceli’ye ve çevre illerde TSE tarafından yapılan görevlendirme ile hizmet vermektedir.
Bu nedenle firmalarımızın mağduriyetinin önlenmesi ve yaşanan gecikmelerin önüne geçmek için Elazığ Mahalli Temsilciliğimize atama yapılması hususunda çok ciddi girişimlerimiz oldu. Sonuç olarak TSEYönetim Kurulu Elazığ TSEMahalli Temsilciliğine atama yapılmış ve Temsilciliğimiz hizmetlerini devam ettirmeye yeniden başlamıştır. Ben Elazığ iş dünyası adına TSEYönetim Kurulumuza teşekkür ediyorum. Sayın Aksoy’a da yeni görev yerinde başarılar diliyorum” dedi.
 
Elazığ’da Olmaktan Mutluyum
Ankara Kalibrasyon Merkezinden Elazığ TSETemsilciliğine atanan Bahadır Aksoy Elazığ’da olmaktan mutlu olduğunu belirterek, Elazığ TSO’nun destekleriyle güzel çalışmalar yaparak firmalara yararlı olmayı hedeflediğini söyledi. Aksoy, TSE’nin belgelendirme başta olmak üzere firmaların markalaşması ve uluslararası ticarette etkin bir şekilde yer alınarak ihracat kapasitelerinin yükseltilmesi adına da önemli hizmetler verdiğini ifade etti. 11 Ekim 2012 tarihi itibarı ile Elazığ TSE hizmetleri aktif bir şekilde yeniden başlamıştır.
 
 
 ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI
 
Bu haber 1847 defa okundu.
Ekleme Tarihi :11.10.2012 14:22:25
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.