Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
TERÖRÜ BİR KEZ DAHA LANETLE KINIYORUZ

25 Eylül 2012 tarihinde saat: 18.00 sıralarında Tunceli merkezde askeri araçların geçişi sırasında bomba yüklü aracın terör örgütü tarafından patlatılması neticesinde şehit olan 6 askerimiz ile yaşamını yitiren bir vatandaşımız için başsağlığı mesajı yayınlayan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ terör örgütünün hain ve kalleş saldırılarıyla bu ülkenin bölünmeyeceğini söyledi.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’ın mesajı:

Maalesef son günlerde bölgemizde başta güvenlik güçlerimiz olmak üzere, kamu görevlilerimiz ve sivil vatandaşlarımız bölücü terör örgütünün yoğun bir şekilde hedefi haline gelmiştir. Tek amacı uşaklık ettiği ülkelerin taşeronluğunu yapmak suretiyle, ülkemizin kalkınma ve gelişmesini önlemek, birlik ve bütünlüğümüzü bozmak, bölgemiz huzur ve güvenliğini tehdit ederek ülkemizi parçalamak olan terör örgütü bu hedef ve amacına ulaşamayacaktır.

Malazgirt’ten, Kurtuluş savaşına kadar et ve tırnak gibi bu toprakları vatan yapan Anadolu insanı bu hain tuzaklara gelmeyecek ve oynan oyunu bozacaktır.

Bu vesileyle; son olarak 25 Eylül 2012 tarihinde Tunceli merkezinde bomba yüklü aracın, askeri araçların geçişi sırasında uzaktan kumanda ile patlatılması neticesinde maalesef 6 askerimiz şehit olmuş, bir vatandaşımız vefat etmiş ve bir vatandaşımız da ağır yaralanmıştır. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası camiası olarak başta şehit ailelerimiz olmak üzere silahlı kuvvetlerimize başsağlığı ve taziyelerimizi sunuyoruz. Hain saldırıda hayatını kaybeden vatandaşımıza da Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşımıza da acil şifalar diliyoruz.

Ülkemiz, birlik ve beraberlik içerisinde inşallah bu karanlık günleri kısa sürede atlatacak, huzur ve güvenlik içerisinde 2023 hedeflerine ulaşacaktır.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1401 defa okundu.
Ekleme Tarihi :26.9.2012 12:03:06
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.