Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Hakkâri’de 4 askerimizin, Bingöl Karlıova’da da 8 polisimizin terör saldırısı ile şehit edilmesi üzerine bir mesaj yayımlayan Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ saldırıları lanetlerken, insanlık vicdanının, teröre bulaşan ve masum canlara kıyanları hiçbir zaman affetmeyeceğini söyledi. ​


Şekerdağ, “Ülkemizin üzerinde oynanmak istenen oyunu, birlik ve beraberliğimiz bozar. Türkiye’nin büyük hayalleri ve umutları var. Hiçbir kurşun bizim kardeşliğimizi yok edemez. Kaybolan şey, terörden medet umanların insanlığıdır” dedi.

Şekerdağ mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Dün gece Hakkâri-Çukurca karayolunda askeri birliğin geçişi sırasında meydana gelen patlamada 4 askerimizin şehit olduğu, 5 askerimizin de yaralandığı haberini aldık. Bugün sabah saatlerinde de, Bingöl'ün Karlıova ilçesinde çevik Kuvvet ekiplerini taşıyan servis aracının geçişi sırasında yola döşenen mayının patladığını, 8 polisimizin şehit olduğunu, 9 polisimizin de yaralandığını öğrendik. Yüreklerimize ateş düştü. İnsanların yaptığı bu zulmü, her şeyden önce bir insan olarak sindirebilmek imkânsız.

Annelerimizin kalbine, çocukların o masum gözlerine en sevdiklerinin acısını nasıl düşürebilirsiniz? Bütün insanlığın laneti teröre bulaşanların üzerine olsun. Tek amaçları vatan toprakları üzerinde yaşayan bütün vatandaşların güvenliğini ve huzur içinde uyumalarını sağlamak olan güvenlik güçlerimize yapılan bu saldırılar, şüphesiz birlik ve beraberliğimizi bozmak, korku ve öfke yaratmak içindir.

Bu milletin mayası farklıdır. Terörden gelecek umanlar şunu eninde sonunda anlayacaktır ki; Bu toprakları paylaşanlar yüzyıllar boyunca kardeşçe ve hür olarak yaşadı. İlelebet de öyle yaşayacaktır. Bu gerçeği, hiçbir oyun değiştiremez.

Elazığ iş dünyası adına bir kez daha teröre ve destekçilerine ‘yazıklar olsun’, ‘lanet olsun’ diyorum. Vatanları için hayatını kaybeden şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve aziz milletimize başsağlığı dilerken, yaralılarımıza da acil şifalar temenni ediyorum.”
 

Bu haber 1421 defa okundu.
Ekleme Tarihi :16.9.2012 20:24:24
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.