Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
                 TSE MAHALLİ TEMSİLCİLİGİNE ATAMA YAPILMASI TALEP EDİLDİ
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Şekerdağ, Elazığ TSE Mahalli Temsilciliği’ne personel ataması hakkında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, TSE Yönetim Kurulu Başkanı Hulusi Şentürk, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ve Elazığ Milletvekillerine bir yazı göndererek mağduriyetin önlenmesi hususunda ilgili atamanın bir an önce yapılmasını talep etti.
 
Başkan Şekerdağ, gönderdiği mektubunda şu ifadelere yer verdi:
 “09 Temmuz ve 10 Ağustos 2012 tarihli yazılarımızda, 2012 Mayıs ayı itibarı ile izne ayrılan TSE Elazığ Mahalli temsilcisi Dr. Cahit ATLI’nın Elazığ’dan ayrılarak eski görev yerine dönme hususunda hukuki süreç başlattığı Elazığ’da TSE hizmetlerinde aksamalar ve dolayısı ile mağduriyetler yaşandığı belirtilerek, Elazığ TSE Temsilciliğine personel ataması talep edilmiştir.
Ancak aradan geçen iki aylık zaman dilimine rağmen bu talebimiz henüz karşılanmış değildir. İlimizde TSE hizmetleri aksamadan devam etmesine karşın, 2012 yılında Sayın Topel Gül’ün ayrılmasından sonra sıkıntılar başlamış ve Odamıza her gün TSE ile ilgili üyelerimizin şikayet ve talepleri gelmektedir.
Üyelerimizin mağdur olmamaları ve TSE hizmetlerinin aksamaması için Elazığ TSE Mahalli Temsilciliğine İVEDİ olarak personel ataması hususunda, çok değerli girişim ve katkılarınızı bekler, saygılar sunarım.”
 
ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI
Bu haber 2145 defa okundu.
Ekleme Tarihi :6.9.2012 16:47:57
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.