Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
HAİN TERÖRÜ LANETLİYORUZ

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali ŞEKERDAĞ, Şırnak’ın Beytüşşebap ilçe merkezinde teröristlerin polis ve askeri noktalara düzenlediği saldırılarda şehit düşen güvenlik görevlilerimiz için bir mesaj yayımladı. ​

Terörün kanlı yüzünü lanetlediklerini vurgulayan ŞEKERDAĞ, “Bizlerin huzur içinde yaşayabilmesi için, birlik ve beraberliğimiz adına canlarını feda eden şehitlerimizin değerini, bu milletin yüreğindeki yerini kelimelere dökebilmek mümkün değil. Acımız büyük” ifadesini kullandı.

Başkan ŞEKERDAĞ mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde 10 güvenlik görevlimizin şehit olduğu, 9 güvenlik görevlisinin de yaralandığı haberini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

İnsanlık dışı terör eylemleriyle emellerine ulaşacaklarını zanneden çirkin yüzlerin, tarih sahnesinde alacakları tek rol katilliktir. Bu kötü role soyunan hainlerin, bu ülkenin birlik ve beraberliğini asla bozamayacağını ve hiçbir amaca şiddet ve saldırıyla ulaşamayacaklarını çok geçmeden, insanlık suçlarını artırmadan idrak edebilmeleri dileğimdir.

Aziz şehitlerimiz, yüreğimizde ilelebet yaşayacaktır.

Elazığ iş dünyası adına; şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve milletimize sabır ve başsağlığı, gazilerimize de acil şifalar diliyorum.”

ELAZIĞ TSO

Bu haber 1514 defa okundu.
Ekleme Tarihi :3.9.2012 21:30:37
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.