Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
3. Elazığ Tanıtım Günlerine Doğru…
 
Yareni Harput Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Gürkan Özensoy ve beraberindeki heyet Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığını ziyaret etti.
 
Özensoy ve beraberindeki heyet Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ tarafından Başkanlık makamında ağırlandı. Meclis Başkanı Nuri Önal ile Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Gökçe’nin de bulundukları ziyarette Yareni Harput Derneği Başkanı Gürkan Özensoy “Elazığ Tanıtım Günleri”nin 3.’sünün İstanbul’da yapılması konusunda görüş alışverişinde bulunmak amacıyla Elazığ protokolünü bilgilendirdiğini ifade etti.
Gürkan Özensoy öncelikle heyetlerini kabul ettiği için Elazığ TSO Başkan ve yönetimine teşekkür ederek; Derneğin 25-05-2012 tarihinde yaptığı “Kentsel Tasarım-Kentsel Dönüşüm Ama Nasıl?Işığında Elazığ” konulu panelden ve içeriğinden bahsettiği konuşmasında sunumların-soru cevapların ve oturum başkanının görüş ve önerilerinin kitap halinde ve CD ortamında ilgililere gönderildiğini söyledi. Özensoy, toplantıya katılanlara Elazığın tanıtımı amacı ile Elazığ TSO tarafından gönderilen tanıtım CD”si-kitap ve Ticaret Gazetesi setinden dolayı teşekkür etti.
Özensoy, 2012 Kasım ayında İstanbul Feshane’de Elazığ tanıtım günlerini yapma konusunda ön görüşmelere başladıklarını da ifade ederek, “Ankara ve İzmir Tanıtım Günleri ilimiz adına önemli faaliyetler oldu. İstanbul ayağı bu konuda artık bir ihtiyaç haline geldi. Biz Dernek olarak Elazığ Lobi Çalıştayında bu konuda verdiğimiz sözün arkasında durarak bu hususta çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Elazığ TSO’nun, ilin tanıtımı, kalkınma ve gelişmesine çok ciddi katkılarını yakından takip ediyoruz. Odamızın bu desteklerinin devamı ile İstanbul günlerini de yapmak istiyoruz. Burada tüm sivil toplum kuruluşları, işdünyası, yerel yönetimler ve kamu kurumlarına da Elazığ TSO kadar destek olmaları çağrısı yapıyorum”dedi.
 
İller tanıtımlara çok ciddi fonlar ayırıyor…
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’da heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Gürkan beyin Türkiye ve İlimiz ile alakalı yapılan çalışmalarının takdire şayan olduğunu ifade etmek istiyorum. Bize ulaşan her talepte yanlarında olmuşuzdur. Çünkü her faaliyet ilimiz için yapılıyor. Feshane Elazığ Günlerine de en üst seviyede destek olmak istiyoruz. Ancak, İstanbul’a yakışır bir organizasyon için büyük bir komisyon marifetiyle güçlü ve eksiksiz bir program olmasını arzu ederiz. Bir çok kent Özel İdare ve Yerel Yönetimler bazında tanıtım için ciddi bütçeler oluşturuyor. Elazığ ile ilgili bu tür organizasyonların gerçekleştirilmesinde yegane beklentinin Elazığ TSO’dan olması doğru değil. Taşın altına her kurum ve kesim elini koymalı. Biz Oda olarak Elazığ’ın tanıtımı noktasında bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki dönemde de her türlü destek ve katkıya hazırız” dedi.
 
ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI
 
 
Bu haber 1855 defa okundu.
Ekleme Tarihi :20.7.2012 16:50:47
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.