Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 
ELAZIĞ HEYETİ KOSOVA’YA GİDİYOR…
 
Elazığ Valiliği ile Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde aralarında ilimiz yönetici ve işdünayısının temsilcileri ile kültür ve sanat camiasının katılımı ile oluşan heyet 20-26 Temmuz 2012 tarihleri arasında Kosova’da bir takım ziyaretler ve toplantılar gerçekleştirecektir.
 
20 Temmuz 2012 tarihinde Elazığ’dan hareket edecek heyete, Elazığ Valisi Muammer Erol başkanlık ederken, heyette Elazığ Belediye Başkanı M.Süleyman Selmanoğlu, F.Ü.Rektörü Prof.Dr. A. Feyzi Bingöl, Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri ile kültür ve sanat camiamızın temsilcileri bulunuyor.
 
Elazığ heyeti, Kosova’da öncelikle ekonomi ve yatarım konularını görüşmek üzere Kosova Sanayi Bakanlığı ve Kosova Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek iş dünyasının temsilcileriyle bir araya gelecek.
Elazığ TSO tarafından hazırlanan ilin tanıtım CD’leri ile Elazığ Yatırım Fırsatları gibi çeşitli tanıtıcı yayınların dağıtılacağı toplantılarda Elazığ’dan, Kosova’ya ihracat imkanları araştırılarak karşılıklı işbirliği ve ticaretin artırılması hedefleniyor.
Ziyareti değerlendiren Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Elazığ’dan üst düzey bir heyetin Kosova’ya gidecek olması nedeniyle Kosova’da özellikle ekonomiyle ilgili kurumların son derece titiz bir çalışma yaparak sürekli olarak kendileriyle görüştüğünü ve ziyaretin ilin ekonomi ve sanayisi adına önemli bir açılım sağlayabileceğini ifade etti.
 
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası
Bu haber 1704 defa okundu.
Ekleme Tarihi :20.7.2012 15:54:12
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.