Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
AA’nın Hizmeti İhracatımızın Artmasına Katkı Sağlayacaktır
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Anadolu Ajansı (AA) haberlerinin Rus dilinde de yayınlanacak olması ülkemiz ve bölgemiz açısından büyük bir potansiyele sahip olan Rusya ile ekonomik ilişkilerimizin gelişmesine ve dolayısı ile ihracatımızın artmasına vesile olacağını söyledi.
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ali ŞEKERDAĞ, “Anadolu Ajansı haberlerinin Rus dilinde de yayınlanacak olması bugün özellikle enerji alanında yoğunlaşan ekonomik ilişkilerimizin çeşitlenmesi başta olmak üzere, ülkemiz ve bölge ihracatının artmasına ciddi katkı sağlayacaktır” dedi.
Anadolu Ajansı’nın Rusça test yayınına başlamasını değerlendiren ŞEKERDAĞ, Rusça yayının, Doğu ve Batı'nın arasında yer alan, Avrasya bölgesinin iki stratejik ortağı Türkiye ve Rusya arasındaki bağın derinleşmesine ve ekonomik ilişkilerin gelişmesine katkı sağlayacağını ifade etti. Başkan ŞEKERDAĞ değerlendirmesinde, “Ülkemiz ihracatı açısında son derece önemli bir Pazar niteliğinde olan, ancak yoğun nüfusuna rağmen ihracatta son derece yetersiz kalınan Rusya için son derece önemli bir pencere açılmıştır. atılmıştır. Anadolu Ajansı'nı bu önemli adımdan dolayı Elazığ iş dünyası adına kutluyoruz” dedi.
 
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası
Bu haber 1380 defa okundu.
Ekleme Tarihi :19.7.2012 13:24:24
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.