Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
MHP Heyetinden Odamıza Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir, Belediye Meclis Üyesi Süleyman Bektaş ve parti yöneticileri Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ’ı makamında ziyaret ederek, Elazığ’ın gündemine ilişkin görüş alışverişinde bulundular.

Ziyarette Mayası ayı içerisinde genel kurullarını yaparak yeni yönetim kurulunu oluşturduklarını ve bu amaçla ilimizdeki meslek ve sivil toplum örgütlerini ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunduklarını belirten MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir, ilin kalkınma ve gelişmesi hakkında görüş ve düşüncelerini başkan Şekerdağ’la paylaştı.

Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Demokratik çok sesliliğin vazgeçilmezleri arasında yer alan siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşlarının sayısı bir ülkenin demokratikleşmesinde büyük rol oynamaktadır. Bu anlamda ülkemizin en eski ve köklü siyasi partilerinden biri olan MHP her dönemde ilimiz başta olmak üzere ülkemize önemli hizmetlerde bulunmuştur. Vatandaşların günün değişen koşullarına göre siyasi tercihleri de değişmektedir. Bu nedenle zaman zaman iktidar ortağı zaman zaman da meclis dışında kalan MHP, her dönem ülkemiz demokrasisine ciddi katkılar sağlamıştır. Ben Elazığ MHP İl Teşkilatının da bu anlatma ilimizin kalkınma ve gelişmesine katkı sağlayacağına inanıyorum. Biz meslek kuruluşu olarak tüm siyasi partilere eşit mesafede ilin menfaatleri doğrultusunda müşterek çalışmalara ve girişimlere her zaman hazırız. Bu vesile ile ziyaretiniz için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

 
Bu haber 1819 defa okundu.
Ekleme Tarihi :21.6.2012 16:11:16
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.