Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Elazığ TSO ile Vakıfbank arasında protokol

 

Elazığ TSO ile Vakıfbank arasında, Oda üyelerinin bankadan avantajlı koşullarda kredi kullanması ve hizmet alabilmesini sağlayacak özel protokol imzalandı. Elazığ TSO’da  düzenlenen protokol imza törenine Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Vakıfbank Elazığ Şube Müdürü Selçuk Bayraktutan ile Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Turhan katıldı.

 

Törende Konuşan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ; ticaret camiası ve KOBİ’lerin finansmana erişime ve bankacılık hizmetlerinden istifade etmeleri için bankalarla yapılan görüşmeler ve talepler doğrultusunda çeşitli protokoller imzaladıklarını belirtti. Başkan Şekerdağ, finans sektörü ile ticaret camiasının et ve tırnak gibi iç içe olduğunu belirterek, “Birbirini tamamlayan bu iki sektörün arasında zaman zaman iletişim noktasında sıkıntılar yaşanabiliyor. Biz özellikle bankacılık sektörünün KOBİ’lere ve ticaret camiasına daha olumlu yaklaşmasını, kolaylaştırıcı ve sorun çözücü olmasını istiyoruz. Bu konuda bir süre önce toplantılar yaparak bu taleplerimizi banka ve finans sektörü temsilcilerine ilettik. Toplantının ardından ciddi çalışmalar yaparak, protokol hazırlayan ve üyelerimize önemli fırsatlar sunan banka şubelerimiz oldu. Bunlardan biri de Vakıflar Bankamızdır. Sayın Müdürümüze göstermiş olduğu gayret nedeniyle teşekkür ediyorum. Kredi kullanacak olan üyelerimize de ödeme kolaylığı ve bol kazançlı günler temenni ediyorum” dedi.

 

Bayraktutan: KOBİ bankacılığına özen gösteriyoruz

İmza protokol töreninde bir değerlendirme yapan Vakıfbank Elazığ Şube Müdürü Selçuk Bayraktutan, Elazığ’daki KOBİ’lerin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda son derece caiz ödeme koşullarını içeren bir paket hazırladıklarını belirterek, Vakıfbank’ın KOBİ bankacılığına büyük önem verdiğinin altını çizdi.  Protokol uyarınca Oda üyelerine düşük faiz ve uygun ödeme koşullarıyla kredi seçenekleri ve bankanın diğer ürünlerinin sunulacağını belirten Bayraktutan, Protokol kapsamında; Banka üst yönetimi tarafından müracaatçıların kayıt sorgulaması ve teyidinin yapılmasının ardından kredi değerlendirme politikaları çerçevesinde değerlendirmelerin yapılacağını söyledi.

 

 

Küçük Sanayi Sitesi Üyelerine Özel Kredi

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Turhan’ın talebi ve girişimleri ile Elazığ Küçük Sanayi Sitesi esnafları için de Vakıflarbankası tarafından özel bir kredi paketi hazırlandı. Elazığ TSO’da Mehmet Turhan ve Vakıflarbankası Elazığ Şube Müdürü Selçuk Bayraktutan tarafından imzalanan protokol ile, yıllık cirosu 7.500.000 TL’nin altında olan ve Elazığ KSS Kooperatifine üye olan esnaflar 06.06.2013 tarihine kadar Vakıfbank KOBİ Dost ve  Üye İşyeri Dost Kredilerinden kullanabilecekler.

Krediler hakkında bilgi veren Bayraktutan, kredi kullanımında şahsi taahhüt, kefalet, çek/senet, ipotek kabul edeceklerini belirterek, 2 yıldan 5 yıla kadar vadeli kredi verebileceklerini söyledi.

Elazığ TSO

 

Bu haber 2553 defa okundu.
Ekleme Tarihi :18.6.2012 11:11:18
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.