Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
İş Bankası ile Elazığ TSO arasında protokol
ELAZIĞ TSO ÜYELERİNE ÖN ÖDEMELİ FAİZSİZ KREDİ
 
Elazığ TSO ile İş Bankası arasında imzalanan protokol ile Oda Üyelerine ön ödemeli faizsiz kredi kullanılmasına imkan sağlandı. Törende bir değerlendirme yapan Başkan Şekerdağ, finansal sıkıntı yaşayan Oda üyeleri için imzalanan protokolün hayırlı olmasını diledi.

İmza protokolüne Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, İş Bankası Diyarbakır Satış Bölge Müdürü Murat Önen, İş Bankası Elazığ Şube Müdürü M.Zahriddin Özuymaz, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Turhan ve basın mensupları katıldılar.
Protokol imza töreni öncesi bir değerlendirme yapan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Oda üyelerinin ihtiyaç duymuş oldukları finansmana ulaşma noktasında yaşanan sıkıntılara değinerek, “Bilindiği gibi bir süre önce ilimizde finans ve bankacılık sektöründe yer alan yöneticilerle bir araya gelerek iş dünyası ile bankacılık sektörü arasındaki sorunları görüşmüştük. Bu görüşmemiz üzerine İş Bankası Elazığ Şube Müdürümüz bir çalışma gerçekleştirerek hazırlamış oldukları paketi bizlere sunmuşlardır. Kendilerine göstermiş oldukları ilgi nedeniyle teşekkür ediyorum. İlimizdeki çok sayıda banka şubesiyle de bilindiği gibi çeşitli protokollerimiz mevcut Üyelerimiz banka şubeleriyle görüşüp kendilerine en uygun krediyi seçme imkanıma sahipler. Ben öncelikle tüm üyelerimize bol kazançlar ve kullanacakları kredileri geri ödemede kolaylıklar diliyorum” dedi.
İş Bankası Diyarbakır Bölge Satış Müdürü Murat Önen de, Elazığ TSO’nun kendilerine sağlamış olduğu imkan nedeniyle teşekkür ederek, “Sayın Şube Müdürümüz gerçekten Elazığ’ın ihtiyaç ve beklentilerine ve ticaret dokusuna uyacak şekilde bir paket hazırlamışlardır. Bu paketin Elazığ ilimizde kullanılarak ilin gerek ekonomik hayatına gerekse istihdamına katkı sağlama noktasında biz bankacılık sektörü olarak elimizden gelen desteği sağlamak istiyoruz. Bu anlamda bizlere bu imkanı sağlayan Elazığ TSO Yöneticilerine şükranlarımızı sunuyoruz. Bilindiği gibi Elazığ’da halen üç şube ile hizmet veriyoruz. Elazığ TSO’nun Nisan ayında Bankamız Genel Müdürlüğü’ne yapmış olduğu resmi müracaat ile Kovancılar Şubesini de yakın bir tarihte açacağız”dedi.
İş Bankası Elazığ Merkez Şube Müdürü M.Zahriddin Özuymaz da kredi paketinin içeriği hakkında bilgiler vererek, paket detaylarının banka şubelerinden yada Elazığ TSO’dan alınabileceğini söyledi. Özuymaz pakette; Özel faizli krediler, Peşin komisyon ödemeli faizsiz kredi, Taşıt kredisi, Serp kredisi, KGF kefaletli kredilerin yer aldığını ifade etti.
Protokol törenine katılan Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal’da İş Bankası yöneticilerine teşekkür ederek, “Kısa bir süre önce yapmış olduğumuz toplantımız ve Kovancılar Şube talebimizin çok kısa sürede gerçekleşmesi nedeniyle özverili çalışmaları nedeniyle İş Bankası Yöneticilerimize teşekkür ediyorum” dedi.
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Turhan da, İş Bankası’nın bankacılık anlamında ülkemizde önemli bir noktada olduğunu ifade ederek, “Sayın Müdürlerimizden daha önce de talep etmiş olduğum Elazığ Sanayi Sitesine İş Bankası şubesinin açılması hususunu bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Yaklaşık 1300 işyerinin bulunduğu bu alanda bir şube açılması, İş Bankasının iş dünyasına önemli bir hizmeti olacaktır” dedi.

 

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI
Bu haber 1880 defa okundu.
Ekleme Tarihi :13.6.2012 14:50:55
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.