Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
ELAZIĞ TSO'DAN DANIŞMANLIK HİZMETİ
17 ve 18 Mayıs tarihlerinde, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası – Avrupa İşletmeler Ağı Ofisi tarafından düzenlenen “Kurumsallaşma ve Markalaşma Seminer Programı” tamamlandı. Egetürk Danışmanlık firma yetkilisi Baş Denetçi Gökhan Topal ve NLP Eğitmeni Nuray Ekinci’nin gerçekleştirdiği eğitimlere 48 firma yetkilisi ve 32 ilgili aktif olarak katılım sağladı.
Elazığ TSO Avrupa İşletmeler Ağı Ofisi organizasyonuyla düzenlenen sertifikalı Kurumsallaşma ve Markalaşma Seminer Programı’nda, ana hatlarıyla kurumsallaşma süreçleri ve nasıl marka olunur konuları iki günlük eğitim programı ile anlatıldı. Eğitim programı ile ilgili bilgiler veren Elazığ TSO Avrupa İşletmeler Ağı Koordinatörü Oğuz Tanyıldızı, Elazığ firmalarının iş süreçlerinde küçük ve zor olmayan detayları atlamaları nedeniyle sıkıntı çektikleri, bu küçük detayların çözümünün aslında sanıldığı kadar zor olmadığını belirtti. “Ancak, 3’er saatlik konferanslarla bir firma ne kurumsallaşabilir ne de markalaşabilir; düzenlediğimiz salon etkinliklerimizin amacı, bahsettiğimiz konularla ilgili temel bilgileri ana hatlarıyla sunmaktır”  diyerek sözlerine devam eden Tanyıldızı, bu programda, diğerlerinden farklı olarak firmalara özel danışmanlık desteği sağlamayı amaçladıklarını belirtti. Seminer programına katılan firmalar arasından Avrupa Komisyonu’nun belirlediği şartları karşılayan firmaların seçileceğini ve ücretsiz bireyselleştirilmiş danışmanlık hizmetinden faydalanacaklarını belirtti.
Proje kapsamında, seçilen firmalara profesyonel danışmanlar gönderilecek ve firmalar -danışmanlarla birlikte- kendi ofislerinde birkaç hafta boyunca - 15 saati aşkın süreyle beraber çalışacaklar. Avrupa Komisyonu finansman desteği ile sağlanan projenin süreci içinde, işletmeler kendi sektörleri ve iş akışlarına yönelik olarak kurumsallaşma ve markalaşma sürecini çalışacaklar, firmaları için oluşturacakları sistematiği danışmanlarla birlikte şekillendirecekler…
ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI
 
 
Bu haber 1701 defa okundu.
Ekleme Tarihi :23.5.2012 12:01:56
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.