Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
TSE’den Belge Almak İsteyen Firmalara Eğitim
 
TSE belgesi almak isteyen yada TSE belgesi sahibi firmaların dikkat etmesi gereken hususlar ile ilgili Elazığ TSO ile TSE Elazığ İl Temsilciliği işbirliğinde bilgilendirme toplantısı…
 
TSE Elazığ Temsilciliği tarafından TSE Belgesi almak isteyen ve Belgeli firmaların dikkat edeceği hususlar ile ilgili Elazığ TSO konferans salonunda 04 Mayıs 2012 Cuma günü saat 15.00’da “TSE Hizmetleri ve TS 12361 Yetkili Servisler Genel Kurallar Standardı” hakkında bilgilendirme semineri düzenlenecektir.
TSE Elazığ Temsilcisi Dr. Cahit Atlı, eğitimle amaçlarının TSE ile ilgili hizmetleri tek elden vermek suretiyle firmaların zaman ve maddi kayıp yaşamadan sonuca ulaşmalarını sağlamak olduğunu ifade etti.
Atlı konuyla ilgili verdiği bilgide; “Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ali Şekerdağ ile yapmış olduğumuz görüşmede başta Oda üyelerinin olmak üzere Elazığ’da TSE belgeli yada belge almak isteyen firmaların bilgilendirilmesine yönelik çalışma talepleri üzerine bir protokol imzalamıştık. Protokol çerçevesinde çalışmalarımıza başlayarak, firmalarımızın tek seferde zaman kaybına sebep vermeden ve yapılan denetimlerde firmaların genel yapmış olduğu eksiklikleri dikkate alarak böyle bır bilgilendirme faaliyetinin yararlı olacağını düşündük. Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Sayın Muhammed Polat ile yaptığımız görüşmemiz neticesinde de seminerde ayrıca TSE belgesine başvuru sırasında ihtiyaç duyulan COKEY numarasının İl Müdürlüğünden nasıl alınabileceği hakkında da kurum uzmanlarınca bir bilgilendirme yapılacaktır.
 
Seminerde; TSE hizmetleri ve çalışmaları, TSE Belgesine başvuru şartları, Marka ilavesi nasıl yapılır,  Belge yenilemesi nasıl yapılır ve neler gereklidir, COKEY numarası nedir ve nasıl alınır konuları ele alınacaktır” dedi.
ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI
Bu haber 2209 defa okundu.
Ekleme Tarihi :2.5.2012 14:35:52
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.