Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Elazığ TSO ile TSE arasında protokol

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) ile Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası arasında kalite eğitimleri ile ilgili olarak protokol Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ ile TSE Elazığ Temsilcisi Dr. Cahit Atlı arasında imzalandı.

 Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’ın makamında gerçekleştirilen imza protokolünde Oda üyelerinin kalite yönetim sistemleriyle ilgili tüm eğitimleri Elazığ’da almaları hususunda önemli bir adım atıldı.

Törende bir değerlendirme yapan Başkan Şekerdağ; “Bilindiği gibi artık gerek imalat, gerekse hizmetler sektörü ve ticaretin her alanında bulunan üyelerimiz için kalite yönetim sistemi vazgeçilmez bir noktaya gelmiştir. Kalite yönetim sistemleriyle ilgili herhangi bir belge almak isteyen üye işyerlerimizin mutlak suretle almaları gereken eğitimler söz konusu. Bu eğitimler için firmalarımız ilgili eleman yada elemanlarını Ankara başta olmak üzere bu konularda TSE tarafından verilen eğitimlere göndermek durumunda kalıyor. Buda çok ciddi manada işletmelere maliyet olarak yansıyor. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak, TSE’nin uzmanlık alanından istifade ederek, firmalarımızın bu maliyetlerden ve zaman kaybından kurtararak eğitimleri Odamız ev sahipliğinde vermek için TSE ile bir protokol yapıyoruz. TSE Elazığ Temsilcimiz Sayın Dr. Cahit Atlı bu konuda çok özverili bir şekilde gayret göstermiş ve ellerinden gelen katkıyı sağlamıştır. Mayıs ayı içerisinde başlatmayı planladığımız birinci dönem eğitimlerine katılmak için Üyelerimizi Odamıza başvuru yapmaya bekliyoruz” dedi.

 Atlı: Elazığ TSO Üyelerine Önemli Bir Hizmet

Elazığ’da kısa bir süre önce TSE Temsilcisi olarak göreve başladığını belirten Dr. Cahit Atlı, Elazığ TSO’nun üyelerine hizmet götürme anlamında yaptığı girişim ve çalışmaları takdirle karşıladığını belirterek, “Elazığ TSO konferans salonunda haftada en az bir etkinliğe şahit oluyorum. Elazığ TSO’yu başta üyeleri olmak üzere tüm topluma faydalı bilgilendirme etkinlikleri yapmaları nedeniyle kutluyorum. Sayın Başkanımızla yapmış olduğumuz görüşmede, bizlere TSE hizmet ve desteklerinden üyelerin istifade etmesi noktasında bir çalışma yapmamızı rica etmişti. Biz de TSE Genel Merkezimizle yapmış olduğumuz görüşmelerde firmaların ciddi maliyetler vererek almış oldukları kalite yönetim sistemleriyle ilgili eğitimleri Elazığ’da verme noktasında onay aldık. Bu doğrultuda Sayın Başkanımıza verdiğimiz sözü tutarak bu önemli hizmeti Elazığ TSO üyelerine getiriyoruz. Müracaatları Nisan ve Mayıs ayı içerisinde alarak Mayıs ayının ikinci yarısında ilk grup eğitimlerimizi vermek istiyoruz. Firmalarımızı bu hizmetten istifade etmeye davet ediyorum” dedi.

 ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1939 defa okundu.
Ekleme Tarihi :25.4.2012 11:29:34
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.