Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
YAPIKREDİ BANKASI’DAN

ELAZIĞ TSO ÜYELERİNE KOBİ ESNAF KREDİSİ

 KOBİ Esnaf Kredisi, Yapı ve Kredi Bankası tarafından KOBİ niteliğinde faaliyet gösteren tüm ticari işletmelerin kullanımı için piyasa şartlarına göre cazip olarak çıkardığı taksitli bir kredi türüdür.

Kredi 50.000 TL üst limitli ve 24 ay vadeli olarak firma özelinde değerlendirilerek; Tutar, Vade ve Teminat şartlarına göre belirlenerek kullandırılmaktadır.
Kredi, Kredi Garanti Fonu (KGF) kapsamında olmayıp, tüm Yapı ve Kredi Bankası Şubelerinden kullanımı yapılmaktadır.
25 Nisan 2012 tarihine kadar Yapı Kredi Bankası Şubelerine başvurulması gerekiyor…

Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal’ı makamında ziyaret ederek kredi hakkında bilgiler veren Yapı Kredi Bankası Elazığ Merkez Şube Müdürü Erol Batçıoğlu, Elazığ TSO Üyelerine önemli bir kredi desteği sunduklarını ifade etti.
Batçıoğlu açıklamasında, “Sayın Meclis Başkanımızın geçtiğimiz günlerde ilimiz finans sektörü temsilcilerini davet etmiş olduğu Meclis Toplantısında Oda üyelerine uygun koşullarda kredi kullandırılması ile ilgili olarak Elazığ TSO’nun gayretlerini gördük. Konuyu hemen genel müdürlüğümüze ileterek, görüş alışverişinde bulunduk. Genel müdürlüğümüz Elazığ’da pilot uygulama olarak 10-50 bin TL arası 24 ay vadeli acil ihtiyaç kredisi kullandırılması konusunda Şubemizi yetkilendirdi. Biz çok ivedi olarak 25 Nisan 2012 tarihine kadar başvuruları alıp bunları hemen değerlendirip Elazığ TSO Üyelerine bu hizmeti sunmak istiyoruz. Bu anlamda gelen talepleri gördükten sonra bu imkanın süresini uzatacağız. Yapı Kredi Bankası olarak tüm Elazığ TSO Üyelerini bankamızın bu desteğinden yararlanmaya davet ediyorum” dedi.
Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal’da Yapı Kredi Bankası Elazığ Merkez Şube Müdürü Erol Batçıoğlu’na göstermiş olduğu duyarlılık nedeniyle teşekkür ederek, acil nakit ihtiyacı olan üyelerin son derce cazip olan bu desteklerden istifade etmesini istedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 2372 defa okundu.
Ekleme Tarihi :20.4.2012 10:56:41
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.