Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
ELAZIĞ TSO’DAN KUTLU DOĞUM PİLAVI
 
Elazığ TSO tarafından “Kutlu Doğum Haftası” kutlamaları çerçevesinde Elazığ İl Müftülüğü ile birlikte Sanayi Sitesi Camiinde Kutlu Doğum pilavı ikram edildi.
 
Elazığ TSO Üyelerinin yoğun bir şekilde yer aldığı Sanayi Sitesinde bulunan Sanayi Camiinde düzenlenen Kutlu Doğum Pilavına Elazığ Valisi Muammer Erol, Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, İl Müftüsü Peyami Güngör, Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal, Meclis Başkan Yardımcısı İhsan Çalışkan, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Turhan, Adem Akbulut, Mustafa Gökçe, Mehmet Üstündağ, Fatih Kaplan, Y.Zeki Kılıçcı ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Kutlu Doğum Pilavının dağıtımı öncesinde vatandaşlara seslenen Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal, tüm vatandaşların Kutlu Doğum Haftasını kutlayarak, ilimizin ve ülkemizin huzur ve barış içerisinde nice güzel günler kutlaması temennisinde bulundu.
Daha sonra İl Müftüsü Peyami Güngör tarafından okunan dua sonrasında programa katılan protokol üyelerince vatandaşlara Kutlu Doğum Pilavı ile kavurma ikram edilerek, gül dağıtıldı.
 
ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

 
Bu haber 2002 defa okundu.
Ekleme Tarihi :17.4.2012 16:56:47
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.