Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
TÜRK ÖZEL SEKTÖRÜN HOLLANDA ÇIKARMASI
 Başkan Şekerdağ Cumhurbaşkanı Gül’ün programına katılmak üzere Hollanda’ya gitti.
 
Türkiye-Hollanda diplomatik ilişkilerinin tesisinin 400. yılı kapsamında, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün 16 -19 Nisan 2012 tarihlerinde, Hollanda’ya yaptığı resmi ziyarete TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığındaki, yaklaşık 100 kişilik özel sektör heyeti arasında Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’da yer aldı. İşadamları Hollanda’da işbirliği ve yatırım imkânlarını araştırıyor.
 
-Türkiye-Hollanda İş Forumu
17 Nisan 2012 tarihinde, Amsterdam’da her iki ülke iş dünyasının geniş katılımı ile Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Hollanda Başbakan Yardımcısı ve Ekonomi, Tarım ve İnovasyon Bakanı Maxime Verhagen ile Hollanda Veliaht Prensi Sayın Willem Alexander ve eşi Prenses Maxima’nın da katılacakları “Türkiye-Hollanda İş Forumu” düzenlenecek. Hollanda’da yerleşik Türk girişimcilerinin ve Hollanda özel sektör temsilcilerinin de katılımı ile Forum’a yaklaşık 500 kişilik bir katılım olması bekleniyor. Ayrıca, katılımcıların sektörlerine ve taleplerine göre yapılacak firma eşleşmelerinin yanı sıra tarım ve hayvancılık; lojistik ve taşımacılık, yenilenebilir enerji ve çevre teknolojileri konularında sektörel yuvarlak masa toplantıları düzenlenecek. Ziyaret kapsamında Cumhurbaşkanı Gül, Hollanda Başbakan Yardımcısı ve Ekonomi, Tarım ve İnovasyon Bakanı Maxime Verhagen ile Hollanda Veliaht Prensi Sayın Willem Alexander ve eşi Prenses Maxima'nın katılımı ile sınırlı sayıda Türk ve Hollandalı CEO’ların yer aldığı “CEO Forumu” gerçekleştirilecek.
 
-İşadamları Avrupa’daki Türk girişimcilerle buluşacak
18 Nisan 2012 tarihinde ise, Rotterdam’da Avrupa’da yerleşik Türk girişimciler ile TOBB ve DEİK Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında bir toplantı yapılacak.
19 Nisan 2012 tarihinde ise, Cumhurbaşkanı Gül,  Venlo şehrinde, Expo Floriade 2012 Uluslararası Botanik Sergisi’nin açılışını gerçekleştirecek. Ardından Maastricht’e geçilerek temaslarda bulunulacak.
 
 ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI
 
Bu haber 1589 defa okundu.
Ekleme Tarihi :16.4.2012 14:38:56
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.