Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
RAY Sigorta İcra Kurulu Üyelerinden Odamıza Ziyaret
Ülkemizde faaliyet gösteren dünyaca ünlü sigorta şirketlerinden biri olan Ray Sigorta Üst Yönetimi Odamızı ziyaret ederek Meclis Başkanı Nuri Önal ve Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ ile görüşerek Elazığ TSO’nun sektöre yönelik hizmet ve çalışmaları nedeniyle teşekkür ettiler.
Ray Sigorta İcra Kurulu Üyeleri Eyüp Kemal Daldal ve Anıl Rasih Gülcan ile Ankara Bölge Müdürü Yaşar Ayak ziyarette yaptıkları değerlendirmelerde, Elazığ TSO’nun son iki yıl içerisinde sigorta sektörü ile ilgili olarak iki büyük organizasyon gerçekleştirdiğini hatırlatarak, bu organizasyonlarda bakanlık başta olmak üzere sektörün tüm yönetim birimlerini bir araya getirerek, sorunlarının masaya yatırıldığını ve önemli sonuçlar elde edildiğini ifade ettiler. Sektörün gelişimine tüm kurumların bu tür destek vermesi gerektiğinin altını çizen Ray Sigorta Yöneticileri Elazığ TSO ile her zaman müşterek organizasyonlara hazır olduklarını belirttiler.
Başkan Ali Şekerdağ da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Sektöründe Ülkemizde önemli bir noktada olan Ray Sigorta üst yönetimini Odamızda ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Oda olarak tüm üyelerimizin mesleki sorunlarının gündeme taşınması ve çözüm bulması hususunda çalışmalar yapıyoruz. Sigorta sektörü de aslında tüm üyelerimizi kapsayan bir konu, bu nedenle ifade ettiğiniz gibi iki önemli organizasyona ev sahipliği yaptık. Tabi bu faaliyetlerde Meclis Başkanımızın sektörün bir temsilcisi olması ve çok sayıda kurumla olan üst düzey ilişkileri faaliyetlerin Elazığ’da yapılmasında önemli bir rol oynamıştır. Bu vesile ile, ziyaretiniz ve ilginiz için teşekkür ediyorum” dedi.
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası
Bu haber 1715 defa okundu.
Ekleme Tarihi :21.3.2012 09:58:53
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.