Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
GÜL PLAKETLE UĞURLANDI
İlimizde 6 yılı aşkın bir süre TSE İl Temsilcisi olarak görev yapan ve Ocak ayında Ege Bölgesi TSE Koordinatörlüğü’ne atanan Topel Gül, Elazığ TSE Ofisini Cahit Atlı’ya devretti. Atlı’nın da Elazığ TSO’nun destek ve katkıları ile önemli hizmetler vereceğinin altını çizen Gül, Elazığ TSE İl Temsilcisi Cahit Atlı’ya başarılar diledi.
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’ı da makamında ziyaret ederek kendisine görev süresi içerisinde verdiği destekten ötürü teşekkür eden Gül, Elazığ’dan hiçbir zaman kopamayacağını belirterek, “Elazığ’da gerçekten kalıcı dostluklar edindik. Bu şehri ve insanını, kültürünü, dostluklarını, mertliğini benimsedik. Kendimizi bir Elazığlı gibi görüyoruz. Bu nedenle gittiğimiz her yere Elazığ’ı taşımanın gayretinde olacağız”dedi.
BAŞKAN’DAN GÜLE PLAKET
Başkan Şekerdağ’da Gül’e yeni görevinde başarılar dileyerek, “İnsani ilişkilerinden ve hizmetlerinden her zaman büyük bir memnuniyet duyduğumuz Sayın Gül, yeni görevinde de başarılı olarak ülkemize hizmet vermeye devam edecektir. Makamlar ve görevler gelip geçicidir önemli olan bulunduğunuz süre içerisinde işgal etmiş olduğunuz makamların üyeler ve toplum menfaati gözetilerek kullanılmasıdır. Bu anlamda Sayın Gül, Elazığ’dan iyi izlenimlerle uğurlanmaktadır. Bu önemli bir başarıdır. Kendisi ile ilişkilerimiz her zaman devam edecektir” dedi.
Ziyaretin ardından Başkan Şekerdağ, Gül’e hizmetleri anısına bir plaket takdim etti.
Bu haber 1654 defa okundu.
Ekleme Tarihi :21.3.2012 09:01:13
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.