Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Fırat Kalkınma Ajansı-Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi işbirliği ve Odamız desteğiyle  Elazığ’da Kurumsal KOBİ Yöneticiliği Sertifika Programı düzenlenecektir.

 

 

5 Mart – 3 Mayıs 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilecek eğitimler için başvurular 27 Şubat - 2 Mart 2012 tarihlerinde FKA Elazığ Yatırım Destek Ofisi’ne yapılacaktır. (TSO Hizmet Binası 5. Kat)

15 gün sürecek eğitimler ücretsiz olup 13:30- 18:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek ve katılımcılar eğitimlerin sonunda "Boğaziçi Üniversitesi Sertifikası" na sahip olacaklardır.

KOBİ’leri mercek altına alan Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi, KOBİ’lerin kendi süreçlerinin yine kendileri tarafından iyileştirilmesi gerektiğinin altını çizerek onlara bu yolda ışık tutacak eğitim programlarını bünyesinde bulunan akademisyenlerine ayrı ayrı hazırlatmıştır.

Söz konusu eğitimler Küçük ve Orta Ölçekli İşletme sahipleri ve bu işletmelerin yönetim pozisyonlarında çalışan lise ve üniversite mezunu kişilerin mesleki ve kişisel gelişimlerine yönelik olarak düzenlenmiştir. Eğitimler aynı zamanda, dünyada ve ülkemizde hızla gelişen KOBİ`lerin ihtiyaç duyduğu eğitimli ve nitelikli işgücünü de kazandırmayı hedeflemektedir.

Sertifika Programı eğitimleri Odamız Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecektir.


Başvuru Formu için tıklayınız.
Elazığ Programı için tıklayınız.

 

Bu haber 1865 defa okundu.
Ekleme Tarihi :29.2.2012 15:24:30
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.