Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
TSE Elazığ Mahalli Temsilcisi Görevine Başlamıştır
 
Elazığ TSO bünyesinde hizmetlerini sürdüren ve bu doğrultuda Elazığ ve Tunceli illerinde bulunan firmaların TSE işlemlerini yürüten Elazığ TSE Mahalli Temsilciliği faaliyetlerini sürdürmektedir.
TSE Elazığ Mahalli Temsilcisi olarak görev yapan Sayın Topel Gül’ün 2012 Ocak ayı itibarı ile İzmir’e bölge koordinatörü olarak atanmasının ardından, TSE hizmetlerinin aksamaması ve firmalarımızın mağdur olmamaları için Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, TSE Başkanlığı ve TOBB’ye Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali Şekerdağ tarafından bir yazı gönderilerek, ivedi olarak yeni Temsilci görevlendirilmesi talep edilmişti.
TSE Başkanlığından 25 Ocak 2012 tarihinde Odamıza ulaşan yazıda, TSE Elazığ Mahalli Temsilciliğine İstanbul TSE Belgelendirme Müdür Vekili Sayın Cahit Atlı’nın atandığı belirtilerek, ilgili elemanın en kısa sürede görevine başlayacağı ifade edilmiştir.
Elazığ TSE Mahalli Temsilcisi olarak atanan Sayın Cahit Atlı 20 Şubat 2012 tarihinde Elazığ’a gelerek, görevi Sayın Topel Gül’den devralarak görevine başlamıştır.
GÜL’e Veda…
Elazığ’da TSE Mahalli Temsilcisi olarak 6. Yılını geride bırakan Topel Gül ile Elazığ TSO veda yemeğinde bir araya geldi. Elazığ TSO’da düzenlenen veda yemeğine Topel Gül ile birlikte TSE Elazığ Mahalli Temsilciliğine atanan Cahit Atlı’da katıldı.
Gül’e, Elazığ’daki başarılı hizmetlerinden dolayı Odamız Genel Sekreteri M.Mehmet Karabulut teşekkür edilerek yeni görevinde başarılar diledi. TSE Elazığ Mahalli eski Temsilcisi Topel Gül’de duygulu bir konuşma yaparak, “Elazığ’da 7. Hizmet yılımızda tayinimiz İzmir’e çıktı. Tabi kişiler gelip geçici kurumlar ise kalıcıdır. Önemli olan burada kalıcı güzel bir izlenimle ayrılmaktı. Bunu başardığıma inanıyorum. Firmalarımızla çok güzel iletişimimiz oldu. İnşallah Sayın Cahit Atlı’da bizden daha iyi bir şekilde Elazığ’a hizmet edecektir. Bana gösterilen ilgiye teşekkür ediyorum.”dedi.
TSE Mahalli Temsilcisi olarak atanan Cahit Atlı’da, Elazığ’da TSE bilincinin yükseltilmesi adına Elazığ TSO’nun destekleriyle bilgi ve birikimlerini aktaracağını belirterek, Elazığ’da olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi.
 
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası
 
 
Bu haber 2215 defa okundu.
Ekleme Tarihi :21.2.2012 15:14:42
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.