Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
TSE HİZMETLERİ DEVAM EDİYOR…
 
İlimizde yayın yapan bazı medya kuruluşlarında yayınlanan haberlerde Elazığ TSE Mahalli Temsilciliğinde altyapı ve personel yetersizliği nedeniyle son günlerde sıkıntılar yaşandığı ve yetkililerin bu konuyla ilgili bir çalışma yapması konusunda haklı talepler kamuoyu ile paylaşılmıştır.
 
İlimizde, Odamız bünyesinde TSE Elazığ Mahalli Temsilcisi olarak görev yapan Sayın Topel Gül, 2012 Ocak ayı itibarı ile İzmir’e atanmıştır. Bu atamanın ardından Odamız tarafından Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, TSE Başkanlığı ve TOBB’ye Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali Şekerdağ tarafından bir yazı gönderilerek, ilimizde ve ilimize bağlı Tunceli illerindeki işletmelerimizin TSE hizmetleriyle ilgili mağdur olmamaları hususunda İvedi olarak personel ataması talep edilmiştir.
 
TSE Başkanlığından 25 Ocak 2012 tarihinde Odamıza ulaşan yazıda, TSE Elazığ Mahalli Temsilciliğine İstanbul bölgesinde Sayın Cahit Atlı’nın atandığı belirtilerek, ilgili elemanın görev yaptığı bölgeden ilişkisini kesmesi ve atamayla ilgili gerekli hazırlıkları yapması için kanuni hakkı olan süre sonunda görevine başlayacağı ifade edilmiştir.
 
Odamız tarafından, Elazığ TSE Mahalli Temsilcisi olarak atanan Sayın Cahit Atlı ile yapmış olduğumuz görüşmede, Elazığ’a gelme hususunda gerekli hazırlıklarını tamamlayarak 16 Şubat 2012 tarihine kadar görevine başlayacağını belirtmişlerdir.
 
Tüm Üyelerimizin ve kamuoyunun bilgilerine önemle arz ederiz.
 
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası
Bu haber 1568 defa okundu.
Ekleme Tarihi :10.2.2012 13:46:36
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.