Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
ENDÜSTRİYEL TASARIM VE İNOVASYON
 
Fırat Kalkınma Ajansı’nın Novusens-İnovasyon ve Girişimcilik Enstitüsü İşbirliği ile “Endüstriyel Tasarım ve İnovasyon” konulu eğitim Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın destek ev sahipliğinde yapıldı.
 
Eğitime, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, FKA Genel Sekreteri Fethi Altunyuva, Fırat Teknokent Müdürü Prof.Dr. Erhan Akın, Elazığ KOSGEB Merkez Hizmet Müdürü Ömer Erdoğan ve çok sayıda işletme temsilcisi katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan FKA Genel Sekreteri Fethi Altunyuva, İnovasyon ve Girişimciliğin önemi üzerinde durarak, bölgede özellikle üniversite ve işdünyasının bir araya getirilerek katma değeri yüksek ürünler üretilmesi ve pazarlanmasının temini için kurum olarak bu tür organizasyonlara önem verdiklerini söyledi.
Elazığ TSO Yöntemi Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’da, Türkiye Cumhuriyeti’nin 2023 hedefi olan 500 milyar dolar ihracat ve dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri olmanın tek şartının farkındalık yaratarak üretim yada hizmet üretip bunu pazarlamak olduğunun altını çizdi.
Daha sonra, Orta Doğu Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Dr. Hakan Gürsu inovasyon ve endüstriyel tasarım konusunda sunu eşliğinde bir sunu yaptı.

Bu haber 1497 defa okundu.
Ekleme Tarihi :7.2.2012 12:23:50
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.