Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti'nde Yeni Dönem

07 Ocak 2012 tarihinde yapılan genel kurul ile Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti'nde yeni dönem başladı. Tek liste ile gidilen seçimlerde yen dönem başkanlığı gazeteci Erkan Köse üstlendi.

Başkan Şekerdağ, seçimler sonrası oluşan yeni yönetim kuruluna bir kutlama mesajı göndererek, ilin kalkınma ve gelişme sürecinde medyanın büyük önem taşıdığını ifade etti.

Başkan Şekerdağ Mesajında; "İlimizde görev yapan medya mensuplarının teveccühü ile ilimizin son derece saygın bir sivil toplum örgütü olan Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti'nde yeni dönemde görev almayı üstlenmiş bulunan Yönetim Kurulunuzu kutluorum. İlimizin kalkınma ve gelişmesinde hep birlikte halkımıza en güzel hizmetleri birlikte vermekten büyük bir mutluluk duyacağımızı belirtmek istiyorum. Bu düşüncelerle görev süreniz içerisinde başarılı çalışmalara imza atacağınıza ve ilimize önemli katkılar sağlayacağınıza olan inancımla, başarılar dilerim."dedi.

Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti Yeni Yönetim Kurulu

07 Ocak 2011 tarihinde yapılan genel kurul sonrası Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti yeni yönetim kurulu belirlenmiş olup, buna göre Başkanlığa Erkan Köse, 2. Başkanlığa İbrahim Menengiç, Genel Sekreterliğe Etem Yalın, Muhasip Üyeliğe Vedat Karavaş, Basın Sözcülüğüne Yunus Üstündağ ile Ali Kaya ve Üyeliğe Hüseyin Gazi Orhan Seçilmiştir.

Bu haber 1501 defa okundu.
Ekleme Tarihi :9.1.2012 22:28:48
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.