Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Başkan Şekerdağ Öğrencilerle Buluştu
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Necip Güngör Kısaparmak Anadolu İletişim Lisesinde öğrencilerle bir araya gelerek, çeşitli ekonomik değerlendirmelerde ve Oda çalışmaları hakkında bilgiler vererek soruları cevaplandırdı.
Kanal E TV tarafından yayınlanan programın sunuculuğunu Serkan Aksakal yaparken, yaklaşık iki saat süren programa öğrenciler yoğun ilgi gösterdiler. Programda, Başkan Şekerdağ, ülke ve ilimizin 2011 yılı ekonomik değerlendirmesini ve Odamızın 2011 yılı çalışmaları hakkında bilgiler vererek, öğrencilerin il ekonomi ve sanayisi hakkındaki çeşitli sorularını da cevaplandırdı.
Öğrencilere Altın Öğütler...
Necip Güngör Kısaparmak Anadolu İletişim Lisesi tarafından organize edilen Kariyer Günleri kapsamında Başkan Şekerdağ, aynı hafta içinde ikinci kez İletişim Lisesinin konuğu oldu. Kariyer Günleri’nin ilk konuğu olan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, iş yaşamı ve hayatı hakkında öğrencilerle karşılıklı sohbet ortamında bilgiler verdi. Eğitimin önemi üzerinde duran Başkan Şekerdağ, “Eğitim ve öğretim kişilerin hayatında son derece önemli bir nokta olmasına karşın, bireylerin kendilerine bir hedef koyarak buna ulaşmak için çok yoğun çalışma ve azim göstermesi gerekiyor. Aynı okuldan hatta aynı dönemde mezun olan ancak biri sıradan bir yaşam sürerken diğerinin çok önemli pozisyonlarda olduğunu görüyoruz. Elbette Yüce Allah’ın kader ve takdiri belirleyicidir. Ancak, kişiler olarak çok yoğun bir gayret, çalışma ve işimizde başarı için emek koymalıyız ki, kariyer hedefimize ulaşalım. Oturduğumuz yerde bilgi ve emeksiz hiçbir şeyin başarılmayacağını iyi kavramalıyız. Çağımız yoğun bilgi dönemidir. Bu nedenle eğitiminize önem vererek kendinizi yetiştirmek için zamanınızı çok iyi değerlendirin. Çünkü, geri getirilemeyen ve pişmanlık fayda etmeyen şey boşa geçen zamandır. Bu vesile ile ben bu salondan çok başarılı kardeşlerimizin yetişeceğini ve başta aileleri olmak üzere ilimize ve ülkemize yararlı bireyler olacaklarına inanıyorum.” Dedi.
Bu haber 1695 defa okundu.
Ekleme Tarihi :5.1.2012 12:03:12
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.