Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Başkentte Elazığ Tanıtım Günlerine Katkıları Nedeniyle;

Önal ve Şekerdağ’a Plaket

Elazığ Valiliğinin öncülüğünde Ankara’da düzenlenen “Başkent’te Elazığ Tanıtım Günlerine” katkıları nedeniyle Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal ve Başkan Ali Şekerdağ’a plaket verildi.

06–09 Ekim 2011 tarihlerinde Ankara Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen Başkent’te Elazığ Tanıtım Günlerinin ardından Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal ile Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’ı makamında ziyaret eden Ankara Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı ve Ankara Elazığ Kültür Derneği yöneticileri katkıları nedeniyle, Önal ve Şekerdağ’a birer plaket verdiler.

Ziyarette bir değerlendirme yapan Ankara Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı Başkanı Mehmet Çağlar, ile Ankara Elazığ Kültür Derneği Başkanı Ahmet Ayaz, organizasyonu başarıyla yapıp bitirdikleri için mutlu olduklarını ifade ederek, 4 gün süren etkinliği Ankara Emniyet Müdürlüğü kayıtlarına göre yaklaşık 350 bin kişinin ziyaret ettiğini ifade ettiler. Yoğun bir emek ve kurumlar arası işbirliği neticesinde bu başarının elde edildiği ifade edilerek Elazığ TSO’nun organizasyonda çok büyük bir emeği olduğu vurgulandı.

Ziyarette bir değerlendirme yapan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’da göreve geldikleri günden itibaren kurumlar arası işbirliğine ve deneyime büyük önem verdiklerini ifade ederek, “Malumunuz olduğu üzere Oda olarak her platformda dile getirmiş olduğumuz en önemli konulardan biri, ilimizin tanıtım yetersizlikleri hususudur. Yatırımlar açısından son derece önemli bir potansiyeli ve avantajları bulunan Elazığ bu anlamda gerek yurt içinde gerekse yurt dışında yeterince tanınmıyor. Bu anlamda biz bu tür organizasyonlara sonuna kadar destek vermeye hazırız. Ankara Vakıf ve Derneklerimizin bu girişimi son derce takdire şayan bir faaliyet olmuştur. Bu nedenle bizler de yoğun bir emek gösteren Vakıf ve Dernek Yöneticilerine Elazığ olarak teşükkürlerimizi sunuyoruz. İnşallah bundan sonraki yıllarda bu etkinlik geleneksel bir yapıda devam ederek ilimiz tanıtımına katkı sağlar”dedi.

Ziyarette Ankara Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı Başkanı Mehmet Çağlar, Ankara Elazığ Kültür Derneği Başkanı Ahmet Ayaz ile dernek ve vakıf yöneticileri de hazır bulundular.

Bu haber 1668 defa okundu.
Ekleme Tarihi :27.12.2011 10:05:03
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.