Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 
Elazığ Ticaret Borsasından Odamıza Ziyaret
 
Elazığ Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mustafa Uymaz ile Yönetim Kurulu Başkanı M.Ali Dumandağ, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekardağ’ı makamında ziyaret ettiler.

Oda ve Borsa Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerinin yıl içerisinde çeşitli kez bir araya gelerek müşterek toplantılar yaptıklarını belirten Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı M.Ali Dumandağ, kendisinin 2011 yılı içerisinde Elazığ TSO’nun daveti üzerine iki kez Elazığ TSO Meclis Toplantısına katıldığını ve bu toplantılarda ilimizin çeşitli sorunlarının görüşüldüğün söyledi.
İlimizin tarım ve hayvancılıkta yeni yatırımlar kazanması ve bu alanlarda yapılabilecek çalışmaların değerlendirildiği ziyarette Başkan Şekerdağ, “Ticaret Borsamızla birlikte görev yaptığımız süre içerisinde her zaman çok sıcak ilişkiler içerisinde olduk. Yapmış olduğumuz tüm faaliyet ve etkinliklere büyük katkı ve destek verdiler bu nedenle öncelikle teşekkürlerimizi sunuyoruz. 2012 yılında başta kırsal kalkınma destekleri olmak üzere, tarım ve hayvancılığın desteklenmesi ve geliştirilmesi hususlarında müşterek hareket ederek il içinde ve il dışında bir takım girişim ve faaliyetler yapacağız. Tüm bunların planlanması ve bir program dahilinde yürütülmesi için bir istişare yaptık. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Üyelerimiz ve ilimiz için faydalı ve etkili hizmet ve projelerin yürütülmesi hususunda Odamız ve Ticaret Borsamız önümüzdeki süreç içerisinde işbirliklerini artırarak devam ettirecektir” dedi. 
Elazığ TSO
Bu haber 1593 defa okundu.
Ekleme Tarihi :27.12.2011 10:00:28
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.