Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
ELAZIĞ HEYETİ TEKİRDAĞ’DA ….
 
Elazığ Valisi Muammer Erol, Belediye Başkanı M.Süleyman Selmanoğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nuri Önal, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Şekerdağ, İl Genel Meclis Başkanı Aydın Kara, Tekirdağ’ı ziyaret ettiler.
 
 
Elazığ Valisi Muammer Erol ve beraberindeki heyet Tekirdağ Valisi Zübeyir Kemelek’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu. Heyete Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Meclis Başkanı Mustafa Özden’de eşlik etti.
Tekirdağ Valisi Zübeyir Kemelek tarafından heyete Tekirdağ hakkında bilgi verildi. Vali Kemelek, Elazığ Valisi Muammer Erol’a ziyaret anısına varak fincan takımı hediye etti. Ziyaretin ardından Vali Kemelek, Elazığ Valisi Muammer Erol ve beraberindeki heyet Tekirdağ Bağcılık Araştırma Enstitüsü’nde incelemelerde bulundu. Enstitü Müdürü Dr. Yılmaz Boz tarafından üzüm ürünleri işletme tesisi hakkında brifing verildi.
Heyet, Bağcılık Araştırma Enstitüsü ziyaretinden sonra Tekirdar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ziyarette Elazığ Valisi Muammer Erol ve Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Ali Şekerdağ’a yöresel el dokumaları hediye etti
Başkan Şekerdağ, ziyarette yaptığı değerlendirmede Elazığ heyetine gösterilen yakın ilgi nedeniyle teşekkür ederek, “Elazığ malum olduğu üzere, ülkemizin üzüm yetiştiriciliği bakımından önde gelen illerinden biri. Ancak tarımsal bir faaliyet olan üzüm yetiştiriciliğinin sanayi üretimine dönüştürülmesi sürecinde ilimizde birtakım sıkıntılar var. Bu nedenle Tekirdağ’da bulunan ve son derce modern olan üzüm işleme tesisini yerinde ziyaret ederek bilgi sahibi olmak istedik. Sayın Valimiz öncülüğünde, başta Tekirdağ Valimiz, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis ve Yönetim Kurulu Başkanımız ile Bağcılık Araştırma Enstitümüz Başkanı bizlere son derece yakın ilgi göstererek çok değerli bilgilerini paylaştılar. Bizde en kısa sürede Tekirdağ heyetini Elazığ’da ağırlamak istiyoruz. İnşallah bu ziyaret sonrasında Elazığ’da da üzüm işlenmesine yönelik güzel çalışmalara öncülük edeceğiz.”dedi.
 
 
Bu haber 1778 defa okundu.
Ekleme Tarihi :17.12.2011 23:26:26
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.