Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
BİLİŞİM RÜZGARİ ELAZIĞ'DA ESTİ
AKINSOFT ve Odamız İşbirliğindeki Toplantı Yoğun İlgi Gördü
 
Türkiye’nin en büyük yazılım firmalarından biri olan AKINSOFT ile Elazığ TSO işbirliğinde Oda üyelerinin bilişim sektöründe bilgilendirilmesine yönelik 12 Aralık 2011 tarihinde Elazığ TSO Konferans Salonunda bir toplantı yapıldı.
Toplantıya Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, AKINSOFT Eğe ve Doğu Anadolu Bölge Müdürü Özgül Saran, Pazarlama Müdürü Alper Kemal Angın, Eğitim Sorumlusu Figen Eser ile çok sayıda Oda Üyesi katıldı.
“İşletmeler için günümüzde yazılımın önemi konulu” seminer kapsamında katılımcılara, bilişimin işletmeler açısından önemi, teknolojinin iş hayatındaki faydaları, AKINSOFT Programları ve AKINSOFT firma profili hakkında bilgiler verildi.
Firma yetkilileri tarafından yapılan bilgilendirmede, 31 Aralık 2011 tarihine kadar uygulanacak özel indirim kampanyası sayesinde Elazığ TSO Üyelerine AKINSOFT Wolvox ERP E-Business paketlerine özel indirimle sahip olabilecekleri ifade edildi. Ayrıca, seminere katılan işletme yetkilileri AKINSOFT firmasının Elazığ Çözüm Ortağı olan Akademi Bilgisayar firmasına vergi levhası ile gitmesi durumda 1035 TL değerinde ön muhasebe programını ücretsiz olarak alabilecekler.
 

 

Bu haber 1661 defa okundu.
Ekleme Tarihi :15.12.2011 14:31:52
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.