Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
İzmir Elazığ Tanıtım Günleri Yapıldı:
Şekerdağ: Elazığ Kabuğunu Kırıyor…
İzmir Enternasyonal Fuarında 01- 04 Aralık tarihleri arasında düzenlenen Elazığ tanıtım günleri oldukça coşkulu geçti.
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Şekerdağ, 01 – 04 Aralık tarihleri arasında İzmir'de düzenlenen Elazığ tanıtım günlerinin coşkuyla geçtiğini ifade ederek organizasyonda emeği geçen tüm kurum, kuruluş ve Elazığ Derneklerine teşekkür etti.
06-09 Ekim 2011 tarihleri arasında Ankara'da yapılan tanıtım günlerinden sonra ikincisinin İzmir'de büyük bir coşkuyla geçtiğini söyleyen Başkan Şekerdağ, “Elazığ’ın en önemli eksikliklerinden biri şüphesiz tanıtım yetersizlikleridir. İlimiz zengin bir potansiyele sahip olmasına karşın, bu durum ülke içinde ve yurt dışında yeterince bilinmiyor. Bu anlamda Ankara’dan sonra ülkemizin önemli kentlerinden biri olan İzmir’de yapılan organizasyon ilimiz açısından son derece yararlı olmuştur.”dedi.
“İzmir Elazığ Tanıtım Günleri” etkinliklerine; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Valisi Cahit Kıraç, Elazığ Valisi Muammer Erol, Elazığ milletvekilleri, İzmir Büyük Şehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğul, Elazığ Belediye Başkanı M.Süleyman Selmanoğlu, F.Ü.Rektörü Prof.Dr. A Feyzi Bingöl, Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Elazığ eski Emniyet Müdürü Fahrettin Coşkun,  Elazığ TSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeri, Elazığ Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nuran Tekocak,  bürokratlar, işadamları ve İzmir'de yaşayan  Elazığlılarla birlikte çok sayıda davetli, İzmir ELSİAD Derneği Yöneticileri, İzmir Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği ve Elazığ ETÜDER yöneticileri katıldı.
Elazığ’ın tanıtımı açısından büyük önem taşıyan bu tür organizasyonlara bundan sonra da destek sunacaklarını ifade eden Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, “İzmir Enternasyonal Fuarında 01 – 04 Aralık tarihleri arasında düzenlenen Elazığ tanıtım günleri her son derece güzel geçmiştir. Fuarda kurmuş olduğumuz Elazığ TSO standında, Elazığ’ı öne çıkaran değerler ve potansiyel kaynaklarımızla ilgili etkili bir tanıtım ve çeşitli yayın hizmeti verilmiştir. Özellikle Odamız tarafından hazırlanan Fırsatlar Şehri Elazığ yayını ile 7 ayrı fizibilite raporumuz ve Elazığ tanıtım DVD’leri yoğun bir ilgi görmüştür. Odamız tarafından yapılan bu etkili tanıtım faaliyetleri ile birlikte umuyoruz ki, konuya ilgili duyan işadamları ve girişimcileri Elazığ’da göreceğiz. Bu tür etkinliklerin yaygınlaştırılarak ülke içinde ve ülke dışında sürekli hale getirilmesinden yanayız. Elazığ yıllarda kapalı kutu olarak kendi değerlerini içinde gizlemiş bir il olarak kaldı. Ancak bu durum özellikle son yıllarda kurum ve kuruluşlar ile Sivil Toplum Örgütlerinin müşterekliğinde önemli ölçüde kırılmaya başlamıştır. Elazığ adına olumlu olan bu süreci sonuna kadar destekliyoruz. Bu anlamda organizasyonda emeği geçenlere bir kez daha teşekkür ediyorum.”dedi.

Bu haber 2083 defa okundu.
Ekleme Tarihi :7.12.2011 10:14:20
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.