Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Elazığ TSO yeni hizmet binası çalışmaları devam ediyor...
25 Ekim 2011 tarihinde yapılan kaba inşaat yapım ihalesinin ardından yüklenici firmanın belirlenmesinin ardından, hafriyat alımı tamamlanan Elazığ TSO Yeni Hizmet Binası yapımına başlandı.
Elazığ Valisi Muammer Erol, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ inşaat alanında incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında yüklenici firma temsilcisi Şerif Atlı’dan bilgiler aldılar.
Harfiyat alımının tamamlandığını ve proje dahilinde inşaatın başlandığını ifade eden firma yetkilisi hava koşullarının uygun olarak devam etmesi halinde üç ay içerisinde kaba inşaatın tamamlanarak teslim edileceğini söyledi.
Başkan Şekerdağ, firmanın çalışmalarından duydukları memnuniyeti ifade ederek, “Sözleşmede belirtmiş olduğumuz gibi çalışmaları çok güzel devam ediyor. İnşallah Üyelerimize ve Elazığ’a yakışır bir hizmet binasını çok kısa bir süre içerisinde tamamlayarak hizmete açacağız. Elazığ TSO Üyeleri ve halkımızın hizmetin en iyisine layık olduğuna inanıyoruz. Bu düşüncelerle 2023 vizyonumuza uygun olarak ilk adımı atmış olduk.”dedi.
Bu haber 2234 defa okundu.
Ekleme Tarihi :30.11.2011 10:49:02
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.