Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Meclisten “Kentsel Dönüşüm”e tam destek
Kasım Ayı Elazığ TSOMeclis Toplantısı, Meclis Başkanı Nuri Önal başkanlığında yapıldı. Meclis ve Yönetim Kurulu faaliyetlerinin değerlendirildiği meclis toplantısında, “Kentsel dönüşm” projesi kapsamına mutlak suretle Elazığ’ın dahil edilmesi gerektiğinin altı çizildi.

MeclisBaşkanı Nuri Önal toplantının açılış konuşmasın,“Yoğun bir gündem ile Kasım ve Aralık ayını geçireceğiz. Öncelikle 01-04 Aralık 2011 tarihleri arasında İzmir’de yapılacak olan “Elazığ Tanıtım Günleri” ilimiz açısından büyük önem taşıyor. Malumunuz olduğu üzere Ankara’da yapılan tanıtım günleri çok yoğun bir ilgi gördü. İzmir programının da yine aynı yoğunlukta geçmesi hususunda özellikle imalatçı üyelerimizin konuya ilgi göstermesi önem taşıyor. İzmir ve sonrasında başa illerde yapılacak olan etkinliklerde öncelikle ilimiz imalat sanayinin öne çıkması gerekiyor. Bu konuda geçtiğimiz hafta içerisinde Sayın Valimizle birlikte Elazığ OSB’deki bazı firmalarımızı ziyaret ettik
Odamız Yönetim Kurulu tarafından yine ilimiz için güzel bir çalışmaya imza atılıyor. Türkiye İhracatçılar Meclisi ile ilimizde bir ortak akıl toplantısı yapılacaktır.
Yine Fırat Kalkınma Ajansı’na sunmuş olduğumuz Gıda İmalatçılarına yönelik 20 saatlik bir eğitim programı uygulayacağız.
14 meslek grubunun tanıtımına ve sorunlarının gündeme taşınmasına yönelik olarak yerel televizyon kanalımız olan Kanal E televizyonunda bir program yapmaya başladık. Tüm gruplarımızın tanıtımını yapacağız.”dedi.
Meclis toplantısı serbest kürsü bölümünde ise kentsel dönüşüm projesinin Elazığ’a mutlaka kazandırılması gerektiği bu konuya Elazığ TSOMeclisinin tam destek verdiği ifade edildi.
Toplantının son bölümünde yönetim kurulu faaliyet raporu okunarak meclis üyelerine faaliyetler hakkında bilgi verildi.

Bu haber 1531 defa okundu.
Ekleme Tarihi :30.11.2011 10:38:29
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.