Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Emniyet Müdürü Coşkun’dan Odamıza Veda Ziyareti
 
İçişleri Bakanlığı’nın son kararnamesiyle Ankara’ya görevlendirilen Elazığ Emniyet Müdürü Fahrettin Coşkun, yaklaşık 4 yıl görev yaptığı Elazığ’dan gönül rahatlığı ile ayrıldığını ifade ederek, “Elazığ’ı, Türkiye’de en az suçun işlendiği ilk 5 kentten biri haline getirdik. Bu nedenle gönül rahatlığı ile huzur içinde bu güzel kentten ve güzel insanlardan ayrılıyorum. Görev yaptığım süre içerisinde Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın büyük destek ve müşterekliği başarımızda önemli olmuştur.”dedi.

 
Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal, Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Elazığ TSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerince Elazığ TSO’da karşılanan Emniyet Müdürü Fahrettin Coşkun, ziyarette yaptığı değerlendirmede memuriyet hayatı boyunca bir çok yerde görev yaptığını ifade eder, “Elazığ’da görev yapmış olmaktan ve sizleri tanımış olmaktan dolayı son derce mutluyum.”dedi. Coşkun açıklamasında şunları söyledi: “Elazığ’da güzel çalışmalara imza attık, birlik ve beraberlik içerisinde şehrimizde başta asayiş uygulamaları olmak üzere gereken her ne varsa elimizden geldiğince bunu başarmaya çalıştık.  4 yıl boyunca şehir insanlarının sorunsuz bir yaşam sürmesi için ekibimizle var gücümüzle çalıştık.  Bu şehri asla unutmayacağım, çağrıldığım zaman erinmeden geleceğim. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile müşterek bir çok organizasyonun içerisinde olduk. Yardım ve desteklerinizi bizlerden hiç esirgemediniz. Elazığ’ın bugün içinde bulunduğu huzurlu ortamda çok büyük katkılarınız var. Bu duygu ve düşüncelerle bizleri makamında ağırlayan Sayın Başkanımız şahsında tüm Ticaret ve Sanayi Odası camiasına en derin  teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
 
Şekerdağ: Kurumlararası işbirilğine önem veriyoruz
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’da hizmetlerinden dolayı Coşkun’a teşekkür ederek, yeni görevinde ve bundan sonraki hayıtında başarı ve sağlık dileklerinde bulundu.
Başkan Şekerdağ konuşmasında “Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak kurumlararası işbirliklerinin en üst düzeye çıkarılmasından yanayız. Çünkü toplumumuzun en iyi hizmeti alabilmesi için kurumlararası uyum önem taşıyor. Bu doğrultuda biz başta Emniyet müdürlüğümüz olmak üzere tüm kurum ve kuruluşlarla ilişkilerimizi en üst düzeye çıkararak sürdürme noktasında büyük gayretler gösteriyoruz. İşte bu karşılıklı iyi ilişkiler ve müşterek çalışmaların sonucu olarak Sayın Müdürümüzün ifade etmiş olduğu başarı geliyor. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak yapmış olduğunuz hizmetlerden ve katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki yaşamınızda ve görevlerinizde başarı ve sağlık diliyorum”

Bu haber 2117 defa okundu.
Ekleme Tarihi :16.11.2011 14:26:15
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.