Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
HALKIMIZ PROVOKASYONLARA GELMEYECEKTİR…
 
Terör örgütünün saldırıları neticesinde önce Bitlis’te, ardından Çukurca’da şehit olan polis ve askerlerimiz ile hayatını kaybeden vatandaşlarımızın acısını derinden hisseden Elazığ halkının, infial noktasına gelen tepkilerinin bilinçli bir şekilde provokasyona uğratılmak istendiğine dikkat çeken Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, başta tüm halkımız olmak üzere güvenlik güçlerini sağduyuya davet etti.
Şekerdağ mesajında şu ifadelere yer verdi: “Önce Bitlis Güroymak’da 5 polisimizin şehit olduğu, biri bebek 3 sivilimizin yaşamını yitirdiği haberini, ardından Hakkari’nin Çukurca ilçesinde 26 askerimizin şehit olduğu, 22 askerimizin yaralandığı haberini gözyaşlarımızı içimize akıtarak öğrendik. Yaşanan bu gelişme karşısında son derece duyarlı olan Elazığ halkının bu hisleri bazı kesimler tarafından provokasyona uğratılarak, vatandaşımız ile güvenlik güçlerimizi yada vatandaşlarımızı bir biriyle karşı karşıya getirmeye çalışmaktadır. Tüm toplumumuzun bu tür provokasyonlara karşı daha akılcı ve daha duyarlı olmaları ve güvenlik güçlerimize tam destek vererek bu tür menfur olayların üstesinden gelmelerine yardımcı olmalarını beklemekteyiz
Bu düşüncelerle, Elazığ iş dünyası adına milletimizin acısını bir kez daha derinden paylaştığımızı ifade ederken, şehitlerimize Allah’tan rahmet ailelerine ve milletimize başsağlığı, gazilerimize de acil şifalar diliyorum. Tüm vatandaşlarımızın terör örgütünün bilinçli bir şekilde uyguladığı oyunlara gelmemelerini önemle rica ediyor, en derin saygılarımı sunuyorum.”
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası
Bu haber 1494 defa okundu.
Ekleme Tarihi :21.10.2011 16:55:52
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.