Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
TERÖRÜ NEFRETLE KINIYORUZ…
 
Terör örgütünün saldırıları neticesinde önce Bitlis’te, ardından Çukurca’da şehit olan polis ve askerlerimiz ile hayatını kaybeden vatandaşlarımızın acısını derinden hissettiklerini ifade eden Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, kan dökerek hedeflerine ulaşacaklarını umanların bu işin hesabını vereceklerini söyledi.
Şekerdağ mesajında şu ifadelere yer verdi: “Önce Bitlis Güroymak’da 5 polisimizin şehit olduğu, biri bebek 3 sivilimizin yaşamını yitirdiği haberini, ardından Hakkari’nin Çukurca ilçesinde 26 askerimizin şehit olduğu, 22 askerimizin yaralandığı haberini gözyaşlarımızı içimize akıtarak öğrendik. Bu topraklarda yaşayan birbirlerine kanıyla canıyla, tarihiyle, kültürüyle, özüyle, sözüyle bağlı 74 milyon insan bu insanlık dramını lanetlemektedir. Terörün elbette sonu gelecektir. Bu düşmanlığın kökü kazınacaktır. İyi bilinsin ki bu ülkenin her vatandaşı en az terörden yarar umanlar kadar cesur ve kararlıdır.
Bu düşüncelerle, Elazığ iş dünyası adına milletimizin acısını bir kez daha derinden paylaştığımızı ifade ederken, şehitlerimize Allah’tan rahmet ailelerine ve milletimize başsağlığı, gazilerimize de acil şifalar diliyorum.”
 
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası
Bu haber 1615 defa okundu.
Ekleme Tarihi :19.10.2011 16:02:58
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.