Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
GENÇLERİN YÜZÜ BİLİŞİMLE GÜLÜYOR 3. DÖNEM SEMİNERİ
GÜNLERİ KAPANIŞ KOKTEYLİ VE SERTİFİKA TÖRENİ
 
İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Operasyonel Programı çerçevesinde uygulanan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının program otoritesi olduğu “Hayat Boyu Öğrenmenin Desteklenmesi Hibe Programı” kapsamında Elazığ TSO’nun yürüttüğü, Fırat Üniversitesi ile Türkiye Bilişim Derneği İstanbulŞubesi’nin ortaklığında gerçekleştirilen “Gençlerin Yüzü Bilişimle Gülüyor” projesi ikinci dönem seminerleri 26-29 Eylül 2011 tarihleri arasında konusunda uzman 7 ayrı konuşmacının sunumuyla tamamlandı.
 

26 Eylül 2011 tarihinde başlayan ve 29 Eylül 2011 tarihinde yapılan kapanış toplantısı ile sertifika töreni yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.
Programa, Elazığ Valisi Muammer Erol, Belediye Başkanı M.Süleyman Selmanoğlu, F.Ü.Rektörü Prof.Dr. A.Feyzi Bingöl, Emniyet Müdürü Fahrettin Coşkun, Elazığ TSOMeclisBaşkanı Nuri Önal,Elazığ TSOYönetimKurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Fethi Altunyuva, Elazığ TSE Mahalli Temsilcisi Topel Gül, Elazığ Kosgeb Merkez Müdürü Öner Erdoğan, Sanayi ve Ticaretİl Müdürü Mehmet Polat, İş Kur İl Müdürü Eyüp Güler, Elazığ TSOYönetim Kurulu Üyeleri, Proje Yönetim Ekibi, kursiyerler ve medya mensupları katıldı.
Programın açılışını yapan Proje Asistanı Etem Yalın, yaptığı konuşmada projenin uygulanması ile ilgili genel bilgiler vererek, 3 dönem eğitimlerin başarılı bir şekilde tamamlandığını, kursiyerlerin sınava tabi tutulduğunu ve staj yaparak sertifika almaya hak kazandıklarını ifade etti.
 
Başkan Şekerdağ: Desteklerimiz devam edecek
Proje kapsamında sertifika almaya hak kazanan kursiyerleri kutlayan, Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ, proje kapsamında Elazığ TSO bünyesinde çok donanımlı bir bilgisayar laboratuarı kurulduğunu ifade ederek, “Bu laboratuarımız bundan sonraki dönemlerde de Odamızın destekleriyle gençlerimize ve her yaştan bilgisayar ve teknolojilerini öğrenmek isteyenlere hizmet verecektir. Geçmiş dönemlerde ve proje kapsamında yaptığımız gibi yine Fırat Üniversitesi’nin eğitmen noktasındaki destekleriyle bu eğitimlerimiz devam edecektir. Bu düşüncelerle sertifika almaya hak kazanan tüm kursiyerlerimizi kutluyorum. Bundan sonraki özellikle iş yaşamlarında bu sertifikaların kendilerine katkı sağlamasını ve özellikle KOSGEB destekli girişimcilik projeleri kapsamında kendi işlerini kurmalarını bekliyoruz.”dedi.
 

 
Proje Ekibine Plaket
12 ay süren projenin tüm aşamalarını başarılı bir şekilde sürdüren Elazığ TSO, Türkiye Bilişim Derneği ve Fırat Üniversitesi personeline, törene katılan protokol üyelerince birer plaket verildi.
 
Seminer Konuları ve Konuşmacılar:
·         Şevki Esen: Kariyer ve Sosyal Danışmanlık
·         Fikret Kalfaoğlu:Girişimcilik
·         Nurgül Şenefe: İletişim ve Teknikleri
·         Mine Kılıç: Kariyer ve CV Hazırlama
·         Ahmet Esgın: e-Ticaret ve İnternet Sosyal Pazarlama
·         Kayahan Yalınkılıç: Web Dünyası ve Yaşam
·         Yusuf Tosunoğlu: İş Planı Haz. Yönetim ve Süreç
 
SEMİNER KONUŞMACILARI
Şevki ESEN
Fikret KALFAOĞLU
Nurgül ŞENEFE
Mine KILIÇ
Ahmet ESGIN
Yusuf TOSUNOĞLU
Kayahan YALINKILIÇ
 
Elazığ Protokolü Kursiyerlere Sertifikalarını Verdi
Elazığ Valisi Muammer Erol
 
Belediye Başkanı M.Süleyman Selmanoğlu
 
F.Ü. Rektörü Prof.Dr. A.Feyzi Bingöl
 
Emniyet Müdürü Fahrettin Coşkun
 
Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal
 
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ
 
 
 
 
Bu haber 3753 defa okundu.
Ekleme Tarihi :3.10.2011 15:24:52
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.