Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
İHRACAT RAKAMLARI ELAZIĞ’DA AÇIKLANIYOR
 
Ülkemizin aylık ihracat rakamlarını her ay bir ilde açıklayan, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın daveti üzerine Eylül ayı ihracat rakamlarını 1 Ekim 2011 Cumartesi günü Saat: 11.00’de Akgün Otel’de düzenlenecek törenle açıklayacak…
 
Odamızın davetini olumlu değerlendiren Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi, ihracatı gelişim içerisinde olan ve gelecek vaat eden illerin ülke genelinde dikkatini çekmek için yaptıkları basın açıklamalarının önemli olduğunu belirterek, “ Elazığ’da bu anlamda önemsediğimiz bir ildir. 1 Ekim’de Elazığ’da ülkemizin Eylül ayı ihracat rakamlarını açıklayacağız. Yine en fazla ihracat yapan ilk üç firmaya plaket takdimimiz olacak. Elazığ’daki tüm ihracatçılarımız ile iş dünyasını Elazığ TSO ile müşterek gerçekleştireceğimiz programa davet ediyoruz.”dedi.
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’da Elazığ’ın ihracat potansiyelinin ülke genelinde etkili bir tanıtımının yapılması hususunda TİM tarafından yapılan basın açıklamalarının önemine değinerek, “Öncelikle Odamızın davetini kırmayan Sayın Başkan Büyükekşi’ye ve TİM Yönetimine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Türkiye İhracatçılar Meclisini 1 Ekim’de ilimizde ağırlayacağız. İhracat rakamlarının ilimizden açıklanmasından daha önemlisi ülke genelinde ilimizin etkili bir şekilde ihracat potansiyelini tanıtma fırsatı bulacağız. Bu bakımdan program ilimiz açısından önem taşımaktadır. Başta Odamız üyeleri olmak üzere tüm iş dünyasını ve konuya ilgi duyanları 1 Ekim’de Akgün Otel’de yapılacak programa davet ediyoruz.”dedi.
Elazığ TSO ve TİM müşterek organizasyonuna İstanbul’dan, aralarında TİM Yönetim Kurulu ve İş adamları ile medya mensuplarından oluşan 60 kişilik bir heyet katılacaktır.
 
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası
Bu haber 1594 defa okundu.
Ekleme Tarihi :27.9.2011 15:56:24
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.