Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Oda-Borsa Müşterek Toplantısı
 
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile Elazığ Ticaret Borsası müşterek Meclis Toplantısı 14 Eylül 2011 tarihinde Elazığ TSO Meclis Salonunda geniş bir katılımla yapıldı.

 
Toplantıya. Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Abdulkerim Sis, Elazığ Ticaret Borsası Başkanı M.Ali Dumandağ, Elazığ TSO ve Elazığ Ticaret Borsası Meclis Üyeleri, Ankara Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı temsilcileriyle, Ankara Elazığ Kültür ve Tanıtma Derneği Başkanı Ahmet Ayaz da katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal, toplantının iki önemli gündem maddesi olduğunu belirterek, birincisinin TOBB organizasyonunda yapılan müşterek “Meclis başkanları istişare toplantısı” ikincisinin ise Başkentte düzenlenecek olan “Elazığ Günleri” olduğunu belirtti.
Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal toplantını açılışında yaptığı konuşmada, “Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile Elazığ Ticaret Borsası Müşterek Meclis Toplantımızın açılışını yaparken hepinize en derin saygılarımı sunuyorum.
Bu günkü toplantımızın iki ana konusu bulunmaktadır. Bunlardan biri 21 Ağustos 2011 tarihinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinde, TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında gerçekleştirilen Meclis Başkanları İstişare toplantısının siz değerli üyelerimizle paylaşılması, diğer konu ise 6-9 Ekim 2011 tarihlerinde Başkentte yapılacak olan Elazığ Günleridir.
Elazığ Günleriyle ilgili Sayın Başkan Ahmet Ayaz bugün aramızdalar, çalışmalarla ilgili Meclis Üyelerimizi kendileri bilgilendirecektir.
21 Ağustos 2011’de TOBB’de yapılan Meclis Başkanları İstişare Toplantısında söz alarak iş dünyasının ve bölgemizin beklentileriyle ilgili bir değerlendirmede bulundum. Konuşmam toplantıya katılan Meclis Başkanları tarafından ilgi gördü ve toplantı sonrasında Sayın Başkanımız Hisarcıklıoğlu, illerde Oda-Borsa Müşterek Meclis Toplantıları yaparak yapılan İstişare Toplantısının tüm Meclis Üyeleriyle paylaşılması ricasında bulundu.
Sayın Başkanın bu talebi doğrultusunda toplantımızın konseptini belirlemiş bulunmaktayız. Özellikle Somali konusunda Sayın Hisarcıklıoğlu’nun iş dünyasına çağrıları oldu, son derce anlamlı bir yardım toplandı bunun devamını rica ederek teşekkürlerini iletti. Elazığ TSO ve Ticaret Borsası olarak bundan sonraki zaman dilimi içinde de bu tür desteklerimizin devam etmesinden yanayız.”dedi.
Ayaz bilgi verdi
Ankara Elazığ Kültür ve Tanıtma Derneği Başkanı Ahmet Ayaz, Elazığ’ın vitrine çıkacağı bu önemli etkinlik için Elazığ TSO ve Ticaret Borsası Başkan ve Yönetimine desteklerinden ötürü teşekkür ederek, çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Şekerdağ: Elazığ gıpta edilen bir il olsun istiyoruz
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Elazığ Tanıtım Günleri’nin önemine değinerek, “Ülkemizde bazı illerin bu tür etkinliklerini gıpta ile izliyoruz. Biz istiyoruz ki, artık Elazığ gıpta edilen bir il olsun. Bu nedenle başta Meclis Üyelerimiz olmak üzere, tüm iş dünyasının bu organizasyonun içerisinde olmasını istiyoruz. Biz Oda olarak elimizden gelen tüm desteği imkanlarımız ölçüsünde vermeye gayret gösteriyoruz.”dedi.
Dumandağ:Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz
Elazığ Ticaret Borsası Başkanı M.Ali Dumandağ’da yapılan değerlendirmelere katıldığını belirterek, Elazığ adına önemli olan bu faaliyette emeği geçenlere teşekkür etti.
 
Yapılan değerlendirmelerin ardından, Elazığ TSO ve Elazığ Ticaret Borsası Meclis Üyeleri çalışmalar hakkında bilgi alarak, görüşlerini bildirdiler.

Bu haber 1643 defa okundu.
Ekleme Tarihi :14.9.2011 19:02:16
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.