Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
"Başkent’te Elazığ Tanıtım Günleri"
 
Elazığ Valiliğinin öncülüğünde, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odasınca desteklenen, Ankara Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı ile Ankara Elazığ Kültür Derneği tarafından organize edilen “Başkent’te Elazığ Tanıtım Günleri” hazırlıkları devam ediyor.
 
 
06–09 Ekim 2011 tarihlerinde Ankara Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenecek olan “Elazığ Günleri” programı hakkında Odamızı ziyaret eden ve Meclis Başkanı Nuri Önal ile görüşen Dernek ve Vakıf üyeleri çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’ın il dışında olması nedeniyle katılamadığı toplantıda Ankara Elazığ Kültür Derneği Başkanı Ahmet Ayaz, Başkan Şekerdağ şahsında Elazığ TSO’nun programa verdiği destekten ötürü Meclis Başkanı Nuri Önal’a teşekkür etti.

Ankara Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı 2. Başkanı Prof. Dr. Kadirhan Sunguroğlu ise organizasyonun Elazığ’ın bütün yönleriyle tanıtılması açısından son derece önemli olduğunu ifade ederek, “Elazığ TSO tüm yönetim birimleri ile bu programa büyük destek oluyorlar. Bu nedenle her Elazığ’a gelişimizde Odayı ziyareti kendimize borç biliyoruz.”dedi.

Toplantıda bir değerlendirme yapan Meclis Başkanı Nuri Önal ise 6–9 Ekim 2011 tarihlerinde Ankara Atatürk Kültür Merkezinde yapılması planlanan Elazığ Tanıtım Günleri’nde Elazığ’ı en iyi şekilde tanıtmayı amaçladıklarını, tanıtım günleri ile Elazığ’ın Ankara’da vitrine çıkacağını söyledi. Önal, Elazığ için değer ifade eden her ürünün, her hizmetin tanıtım günlerinde yer almasını arzu ettiklerini belirterek, programda emeği geçenlere teşekkür etti.

Bu haber 2236 defa okundu.
Ekleme Tarihi :14.9.2011 11:11:52
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.