Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
AA Şirket Haberleri Bülteni Tanıtımımıza Önemli Katkı Sağlayacaktır…
 
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Üyesi Ali Şekerdağ yaptığı değerlendirmede Anadolu Ajansı (AA) tarafından yayınlanmaya başlanan “Şirket Haberleri Bülteni” ile ülkemiz firmalarının dünya genelinde önemli bir tanıtım imkanına kavuşacağını söyledi.
 
Anadolu Ajansı’nın yeni hizmeti “Şirket Haberleri Bülteni” ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Şekerdağ, özellikle Doğu ve Güneydoğu’daki işletmelerin tanıtım ve kendini ifade etme noktasında çeşitli sıkıntılar yaşadığını ancak AA tarafından sunulan bu hizmet ile önemli bir tanıtım imkanına kavuşulduğunu sölyledi.
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ konuya ilişkin açıklamasında, “1920 yılından beri doğru ve güvenilir haber kaynağı olarak ülke içinde ve ülke dışında tartışmasız kabul gören Anadolu Ajansı bugün artık kendi alanında bir marka olmuştur. Ajans bu gücünü ülkemiz firmalarının gerek yurt içinde gerekse yurt dışında etkili ve güvenilir bir şekilde tanıtımında kullanarak, kendini yenileme ve değişim anlamında önemli bir adım atmıştır. Ajans bu hizmet ile Türk KOBİ’lerine gönüllü rehber olmuştur.
Her geçen gün rekabet koşullarının zorlaştığı, talebin azaldığı, küresel ekonomik krizin dalga dalga devam ettiği bir süreçte firmalarımız söz konusu bülten ile daha geniş pazarlara ulaşma ve tanıtım imkanına kavuşmuş olacaktır. Özelikle de hizmet ağına zaman içinde sektörel bilgi ve haberlerin de eklenmesiyle, çok daha kapsamlı ve işlevsel bir bültene dönüşeceğine inanmaktayım.
Bu düşüncelerle, reel sektörün temsilcisi olarak Anadolu Ajansı’na böylesine önemli bir hizmeti sunduğu için teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.”dedi.
 
 
ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI
Bu haber 1244 defa okundu.
Ekleme Tarihi :13.9.2011 13:11:17
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.