Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
ELAZIĞ KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU YENİDEN OLUŞTURULUYOR…
 
TOBB tarafından 15 Temmuz 2011 tarihinde yayınlanan genelge ile yeniden tüzüğü belirlenen ve seçilme kriterleri oluşturulan İl Kadın Girişimciler Kurulu’nun Elazığ’da yeniden oluşturulması için müracaatlar başlamıştır.
 
Kadın Girişimciler Kurulu’nun yeniden yapılandırılması vesilesiyle,Elazığ TSO ve Elazığ Ticaret Borsamızın müşterek olarak oluşturmuş olduğu Elazığ Kadın Girişimciler Kurulumuzun görev süresi 25 Temmuz 2011 tarihi itibarı ile sona ermiş olup, Odamız ve Elazığ Ticaret Borsası ile herhangi bir bağı ve hukuki dayanağı kalmamıştır.
 
Yeni tüzük gereği 42 olan Odamız Meclis Üyesi ve 14 olan Elazığ Ticaret Borsası Meclis Üyesi sayısı kadar yeni Kadın Girişimci Meclisi oluşturulacaktır. Toplamda 56 kişiden oluşacak Kadın Girişimciler içerisinden iş dünyası dışında bulunan ve sosyal sorumluluk çalışmalarına ilgi gösteren bayanların da müracaatları değerlendirilecektir.
 
Odamız ve Elazığ Ticaret Borsası adına kurulan ve bugüne kadar hizmet veren Kadın Girişimciler Kurullarımızda görev alan tüm kadın girişimcilerimize hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.
 
Elazığ’da daha geniş kesimleri bünyesinde barındıran güçlü ve tabana yayılmış yeni Kadın Girişimciler Kurulu yeniden oluşturulacaktır.
Tüm kamuoyuna en derin saygılarımızı sunarız.
 
M.Mehmet KARABULUT
Genel Sekreter
Bu haber 1528 defa okundu.
Ekleme Tarihi :11.8.2011 15:37:46
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.